Chirurg Ogólny Gdańsk

ul. Anny Jagiellonki 36/14
80-032 Gdańsk

Rewelacyjna pani doktor. Wycinałam już kilka znamion. Profesjonalnie, bezboleśnie. Poza tym bardzo kontaktowa i życzliwa.

Opinia dodana przez: Patrycja

Gabinet lekarski

Gdańsk

Mam 57 lat.Zachorowałam na raka trzustki z naciekiem na pień trzewny i żyłę wrotną tak samo jak moja mama 12 lat temu.Mama nie była operowana i niestety zmarła,a moje rokowanie też było złe.Pan dr Hać podjął się operacji mojego raka uczciwie przedstawiając szanse i zagrożenia.Na szczęście u mnie operacja się udała.Jestem piąty tydzień po operacji, mam nowe życie .Wybieram się jutro do Pana doktora z wynikiem tomografu po operacji i będę prosiła o dalszą opiekę pooperacyjną tym razem.Mam nadzieję, że wyrazi zgodę.

Opinia dodana przez: Maria Baranowska

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

Malborska 5A/2
80-392 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie taki prawdziwy z powołania. Dopóki na Niego nie trafiłam myślałam ,że tacy lekarze istnieją tylko w filmach :)

Opinia dodana przez: Justyna Łonska

lekarz Wojciech Marks

Chirurg ogólny, Ortopeda

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie jak leczyć.

Opinia dodana przez: Ewa

ul. Wileńska 37B
80-215 Gdańsk

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.

Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Rafał Pawlaczyk

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Pan doktor przeprowadził udaną operację na moim sercu, dzięki której czuję się dobrze. Lekarz uprzejmy, ma życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Beata
Chirurg ogólny Gdańsk lek. med. Piotr Konefka

lek. med. Piotr Konefka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Wrzeszcz, Gdańsk

NAJLEPSZY CHIRURG NACZYNIOWY MOJA MAŁŻONKA MIAŁA U NIEGO OPERACJE ALE JUŻ NIE MA GO W SZPITALU I JEST BARDZO ZADOWOLONA TERAZ CZUJE SIĘ ŚWIETNIE POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: PACJENT

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

dr Dariusz Wyrzykowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

Poradnia Chirurgii Dziecięcej (NFZ) – Budynek Szpitala Kolejowego
ul. Powstańców Warszawy
80-803 Gdańsk

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Opinia dodana przez: joanna