Chirurg Ogólny Gdańsk

Kartuska 63/65
Gdańsk

Pierwszy raz bylam u Pana dr Jerzego Rigall.Moja ocena jest wlasciwa.Pomimo duzo pacjentow .Wytlumaczyl z ogromna cierpliwoscia ,a przede wszystkim wiedza.Otrzymalam skier. na Dooplera i umowil wizyte.Wiedzialam wszystko dzieki cierpliwosci pana Doktora..Kompetentny ,z wiedza i sympatyczny.Polecam Anna

Opinia dodana przez: Anna

mswia

Gdańsk

Wspaniały lekarz, doskonały w swojej dziedzinie. Minął zaledwie tydzień od mojej operacji, lecz już teraz wiem że właśnie ten lekarz jest godny polecenia oraz zaufania.... Uważnie mnie wysłuchał i bez problemu odpowiedział na moje wszystkie pytania oraz wątpliwości. Do tego bardzo sympatyczny....

lekarz Jarosław Cichy

Chirurg ogólny, Ortopeda

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

jest dobrym lekarzem zna swój zawód czyta zdjęcia sam i dobrze nie jak fachowcy z akademii którzy szkolą się kosztem chorego wypisują ze szpitala z złamanym kręgosłupem bo nie umieją odczytać zdjęć rtg niech się uczą ale dlaczego cierpi pacjent

dr n. med. Maria Pirski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Paneckiego 12
Gdańsk

Wspaniały człowiek, zawsze oddany pacjentowi o dużym poziomie wiedzy lekarskiej. Bardzo zaangażowany. Polecam!

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wspaniały lekarz, z czystym sumieniem mogę go polecić. Podejście do pacjenta kapitalne. Oprócz mistrzostwa w swoim fachu, lekarz z dużym poczuciem humoru.

Operował mnie, a operacja była długa (5 godzin) i skomplikowana. Codziennie przychodził do mnie na krótką rozmowę, oglądał szew, a nie musiał. Nie leżałam na jego sali. Naprawdę polecam.Powiedzieć o nim MISTRZ to zbyt mało powiedzieć.

Opinia dodana przez: gola

Klinika Chirurgii Urazowej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Doskonały, doświadczony chirurg, który mnie operował i prowadził. Leczenie chirurgiczne, profesjonalizm i wielka wiedza medyczna na najwyższym poziomie. Dziekuję za bardzo dobrą opiekę medyczną. Jan

Opinia dodana przez: Jan

NZOZ Intermedica
aleja Lema 21
80-126 Gdańsk

Świetny lekarz. Opatrzył palec po zmiażdżeniu i wykazał się dużą kulturą osobistą. Nie zapisał niepotrzecznych leków, jak to często mają lekarze w zwyczaju, tylko założył stripy bezszwowe. Palec po 3 dniach zaczął się goić. Nie wiem jak długo by to trwało gdybym miała szew. Polecam!

Opinia dodana przez: Basia

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

super xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx !!!!!!!!!

Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści
Podbielańska 16
80-851 Gdańsk

Byłam u dr w Rumii na wizycie. Fachowa porada, wytłumaczenie co i jak. Małe cięcie. Super podejście. Niezwykle uprzejmy i empatyczny.

Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jacek Grudziński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Perfect Medica
Tetmajera 3
80-313 Gdańsk

Wspaniały lekarz!! Pełen profesjonalizm, bardzo uczuciowy, dokładnie mi wytłumaczył przebieg zabiegu, po operacji dogladał i sprawdzał czy wszystko wporzadku. Ja jestem bardzo zadowolona.