Lekarze Chirurg ogólny Gdynia

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Molski Flebolog
ul. Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Profesionalista najwyższej próby. Niesamowicie empatyczny kontakt z pacjentem. Rzadko spotyka się specjalistów tego typu. Opinie innych pacjentów którymi się zasugerowałem nie kłamały. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patryk

dr Daria Dobaczewska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdynia

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr n. med. Elżbieta Wojszwiłło-Geppert

Chirurg plastyczny

Antoniego Abrahama 26
Gdynia

Robiłam korekte powiek.Efetk rewelacyjny...choc moj przypadek był skaplikowany poniewaz po trepanacji czaszki mam porazony miesien oka...kiedy patrze w lustro i widze dawna siebie jestem szczesliwa i z czystym sumieniem oplecam Pania doktor.Niesamowita klasa i precyzja. k.przepiorkowska
Opinia dodana przez: katprz

dr hab. n. med. Wiesław Kruszewski

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Dilling

Oddział Chirurgii Onkologicznej
Gdynia

Najlepszy lekarz bardzo pomocny .Prawdziwy lekarz z sercem:)Zawsze pogodny co pomaga w walce ze strachem:),Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karola

lekarz Natalia Gawrych

ul. Waleriana Szefki 15h/1
81-572 Gdynia

Bardzo dobry lekarz - konkretny, rzeczowy a przy tym wykazuje duża troskę o pacjenta. Operowała mi guza na nodze. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21
Gdynia

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz
Bardzo wiele lat temu miałem okazję być skromnym pacjentem,po bardzo poważnym urazie-wypadku.W rubryce zaznaczyłem"lekarz",choć słyszałem,że teraz precyzyjniej byłoby napisać:"ordynator". Wysokiej klasy specjalista już wtedy na początku swojej kariery-dlaczego?....Dlatego,że nie załamał rąk jak jego przełożeni (z lepszymi tytułami wówczas),tylko nadzwyczajnie dobrze i sprawnie postawił mnie na nogi,choć uznano mnie już za przypadek beznadziejny. Do tej pory wspominam jego zadziwiający talent w dążeniu do celu i co ciekawe skromność.Po wielu latach mogę ...

lekarz Roman Budziński

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Cezary Płatkowski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Super lekarz.z powołania.w razie potrzeby skorzystam ponownie.spokojny opanowany z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.pozdr
Opinia dodana przez: Małgorzata

Mirosław Płoski

NZOZ Przychodnia Orłowo--PORADNIA CHIRURGICZNA
Gdynia

Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, do tego przemiły, z poczuciem humoru. Bardzo jasno i przejrzyście wyjaśnił mój problem, przepisana kuracja pomogła od razu i na dodatek była tania:-) Byłam w Evimedzie i szcerze polecam Pana doktora pod każdym względem. Jeszcze nigdy nie czułam się tak komfortowo u lekarza, a byłam u wielu. Polecono mi doktora Płoskiego jako wspaniałego proktologa i podpisuję się pod tym w 100%!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dariusz Sokołowski

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 2
Sojowa 33c
81-589 Gdynia

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Piotr Winnicki

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał doktor chirurg Piotr Winnicki. Okazało się, że był to duży kaszak. Trafiłam na wyjątkowego lekarza. Który wcześniej obejrzał nogę w Przychodni na Wejherowskiej. Następnego dnia kazał przyjechać do siebie na dyżur na SOR. Osobiście zajął się moją łydką. Zrobił wszystko, żeby dobrze się goiła. Po dwóch tygodniach okazało się, że lekarz który wyjmował inny sączek nie wyczyścił ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Dembowski

Bema 15 lok. 1
81-386 Gdynia

Pan dr Piotr Dembowski .Co tu dużo pisać.Lekarz na 10+ pod każdym względem ,jak trzeba iść pod skalpel to tylko do Pana doktora.
Opinia dodana przez: Ioletta Zielińska

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Gdynia

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

Wojciech Gutowski

Chirurg stomatolog

Gdynia

To był fenomenalny chirurg którego pomoc w mojej chorobie była bezcenna.Lekarz z ogromną wiedzą i praktyką,człowiek który leczył i pomagał innym nie patrząc tylko na kase wykonywał mi skomplikowane zabiegi chirurgiczne zęby których nie powinno już dawno być po upływie 12 lat są nadal i nie dają zadnyh obiawów.Dziś jeśli ide do stomatologa też wybieram chirurga,poprostu stwierdzam,że skoro płace to lepiej płacić komus kto sie na tym naprawde zna bo ...

lekarz Alina Kierznikowicz

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Operacja przepukliny pepkowej wykonana zostala profesjonalnie I w dogodnym dla mnie terminie.Po 6-ciu miesiacach nie ma zadnegosladu czy blizny, powrocilem szybko do pelni sil.Rekomendacje otrzymalem od znajomego, ktory byl operowany I polecil mi dr Kierznikowicz. Ja rowniez ja polecam.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Paweł Pikiel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gdyńskie Centrum Onkologii-Chirurgia Onkologiczna
Gdynia

Rak tarczycy brzmiał jak wyrok w lipcu 2012. Zawalił mi się świat, łzy, bezradność, bezsilność i uczucie, że nie wiem co mam zrobić, do kogo się zwrócić. Spędziłam dużo czasu w Internecie szukając pomocy. Wyświetliła się strona o Panu Doktorze Pikiel - sierpień. Umówiłam się z Nim na wizytę niemal z dnia na dzień. Zrezygnowana pokonałam 200 km. SŁUCHAJCIE! Pan Doktor to niesamowity lekarz i człowiek. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał ...
Opinia dodana przez: ewa w

lekarz Jarosław Knapiak

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły ,ma podejście do pacjenta . Wytłumaczy wszystko i doradzi co dalej.
Opinia dodana przez: Katarzyna