Chirurg Ogólny Gliwice

Chirurg ogólny, Ortopeda

lekarz Wojciech Cyptor

Wizyty domowe, Chirurg ogólny

44-100 Gliwice

Lekarz przez duże L - człowiek o wysokiej kulturze idącą w parze z wiedzą i podejściem do pacjenta. Nie spotkałem lekarza o takiej osobowości. Słucha pacjenta i dokładnie tłumaczy co aktualnie wykonuje.

Opinia dodana przez: Lesław

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

Gliwice

Tacy lekarze jak Pani dr Iwona Rubel-Śnietura to już rzadkość. Kompetentna , uprzejma , życzliwa ,skupiona na pacjencie Tłumy w kolejce do Pani doktor są chyba najlepszą rekomendacją jakiej klasy jest lekarzem

Opinia dodana przez: Krystyna Z

Centrum Onkologii

Gliwice

Dzięki Panu żyję, za co z całego serca dziękuję. Szczerze podziwiam Pana fachowość i sympatyczne podejście do pacjenta. Życzę Panu wielu sukcesów i osobistego szczęścia. Łączę wyrazy szacunku Szanowny Panie Profesorze. Pacjent (od 4 lat)

Opinia dodana przez: zbmaz zm

lekarz Dariusz Waniczek

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Cudowny chirurg! Bardzo kompetentny i mądry poświęca czas, odpowiada na każde pytania ma niesamowite pokłady empati co jest rzadko spotykane! POLECAM

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

Centrum Medicover - Gliwice
ul. Gruszczyńskiego 2/4
44-100 Gliwice

To rzetelny specjalista. Cieszę się , że trafiłam własnie do takiego lekarza , który potrafi słuchać pacjenta i nie bagatelizuje jakichkolwiek jego obaw. Jestem bardzo zadowolona z wizyty , p. Doktor przyjął mnie bardzo miło z niespotykanym zbyt często u innych lekarzy zainteresowaniem. Jest nie tylko ekspertem w swoim zawodzie ale i troskliwym człowiekiem, o życzliwym podejściu do pacjenta, to ciepły a zarazem bardzo skromny człowiek który traktuje pacjenta indywidualnie, jest to relacja człowiek z człowiekiem a nie tylko pacjent lekarz. Lekarz z powołania , a takich wciąż brakuje . Gorąco POLECAM

Opinia dodana przez: Joanna Rosa

lekarz Dominik Bałuka

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Żabińskiego
Stare Gliwice, Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS"
Powstańców Warszawy 3/2
44-100 Gliwice

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze!
Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej

Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Kozielska 4

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

JEST DOKTOREM GODNYM POLECENIA ----- powinno być więcej takich lekarzy
którzy z sercem podchodzą do pacjenta !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: HALINA