chirurg ogólny

lekarz Stanisław Jeziernicki

10 Lutego 10
Siedlce

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, uprzejmy, taktowny, sympatyczny i kompetentny -uratował mojemu tacie życie operując pękniętego tętniaka aorty brzusznej.

Opinia dodana przez: Ilona

Wolny termin: 1 Mar o 17:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)

Super lekarz polecam w 100%!! Inni lekarze chcieli mnie ciac, a ten lekarz od razu zalecil biopsje mammotomiczna. Jestem juz po i jestem zdrowa ;) Wynik okazal sie dobry.

Chirurg ogólny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Fredry 15A
Kołobrzeg

Majstersztyk lekarza jest niesamowity! efekt w 100% mnie zadowala, a Pan doktor jest osobą ciepłą i tłumaczy wszelkie kwestie. Można naprawdę czuć się pewnie i bezpiecznie w jego rękach.

Chirurg ogólny Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ulica Garbary 15
Poznań

Od zabiegu na nowotwór jelita grubego upłynęły 4 lata a ja ciągle żywy - dzięki Panie doktorze - gorąco polecam

Opinia dodana przez: Roman
Chirurg ogólny Warszawa dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

MediSpace
ul. Spokojna 5
Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Wolny termin: 28 Lut o 16:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
Kielce

Średnia ocen: 5/5

cudowny lekarz!!!! godny polecenia, rzadko teraz spotyka się już takich specjalistów, naprawdę rzadko. szczerze polecam

Chirurg ogólny Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Tomasz Sorysz

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Diagnostyka"
ulica Pilotów 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Wolny termin: 3 Mar o 08:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Adam Zieliński

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

Wolny termin: 9 Mar o 15:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

Średnia ocen: 5/5

Fachowość i kompetencje naprawdę na najwyższym poziomie. Do tego uprzejmość i wysoka kultura osobista. Połączenie idealne :) gorąco polecam!