Lekarze Chirurg ogólny Kielce

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Pan doktor rzeczowy, bardzo mily nie stresuje pacjenta budzi zaufanie i kompetentny bo juz 2 dni pozniej zaczely sie poprawy Polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie znamię przy linii włosów, które miałam od dziecka. Zrobił to szybko, sprawnie, cierpliwie wszystko wytłumaczył, a co najważniejsze dziś po znamieniu nie ma praktycznie śladu. Polecam go wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Miałam laserowe usuwanie niedrożne żyły.Zabieg przebiegł sprawnie,szybko i bez bólu .Pan Doktor to specjalista w swoim fachu.Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Łukasz Szymański

ulica Massalskiego 4/30
25-636 Kielce

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Roman Sławek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
Wojska Polskiego 16 B
25-150 Kielce

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Przemysław Ciepiela

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny Remedi
Wojska Polskiego 28A
25-377 Kielce

Młody lekarz o ogromnej wiedzy, profesjonalista, fachowiec, a przy człowiek o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Kundera

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Pan Doktor zachował się profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem Jego uprzejmości, kompetencji i zrozumienia. Zabieg wykonał z największą starannością i precyzją. Dodam tylko, że to było usuniecie tłuszczaka, który odnowił się po latach. Pan Doktor usunął bardzo precyzyjnie wraz z całą otoczką (nie tak jak wcześniej) a Jego szwy to mistrzostwo świata! Widać i słychać było również zgranie w zespole i poszanowanie osób z nim współpracujących na oddziale. Zabieg był refundowany ...
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Artur Pabis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Szkoda że jest tylko 5 gwiazdek. Nie bez powodu między nami pacjentkami mówimy o Nim "Anioł nie człowiek" jego postać jako człowieka - Wspaniały!! Wiedzą nie ma sobie równych. A jego praca mam na myśli nasze biusty to arcydzieło!! Dziękuję Panie Doktorze ... Nie ma Pan sobie równych ☺️
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Piotr Nieroda

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Szpital Kielecki
Kielce

Przyjazne podejście, delikatność, aura spokoju, a przy tym wysoki profesjonalizm i skuteczność - oto cechy pana doktora.
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Andrzej Dembowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam z czystym sumieniem. Oby każdy lekarz podchodził do pacjenta jak doktor. Wszystko wytłumaczy co z czym się je.

lekarz Bartłomiej Kotucha

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Zabieg usunięcia woreczka żółciowego w styczniu 2018, świetny specjalista i przesympatyczny lekarz, polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Radosław Wiktorowski

Zakład Opieki Specjalistycznej
Wojska Polskiego 65A/43
25-389 Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny, życzliwy, cierpliwy, poświęca dużo czasu na omówienie diagnozy i metody leczenia, wzbudza zaufanie, że jest się w dobrych rękach.

lekarz Bogusław Lewandowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Cieślicki

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Znajomity lekarz, kompetentny i serdeczny. Fachowiec z najwyższej półki. Empatia i zainteresowanie pacjentem godne naśladowania. Trafić pod Jego skalpel to jak wygrać w totka. Dziękujemy z całą rodziną
Opinia dodana przez: Maria B.

lekarz Bohdan Kozielski

Chirurg naczyniowy

c m omega
Kielce

Fantastyczny lekarz.Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.Miły i uprzejmy dla pacjentów.Polecam wszystkim z chorobami naczyń.

lekarz Michał Rączka

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Jak najlepsze wrażenia po pierwszej wizycie u Pana doktora Michała Rączki.Uprzejmość, kompetencje, jasność i szczegółowość przekazu. Dziękujemy. Pacjentka Danuta z córką
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Jerzy Chmielnicki

ZOZ MSW
ulica Ogrodowa 11
25-130 Kielce

Bardzo miły i konkretny lekarz, byłem już kilka razy na zabiegach chirurgicznych i zawsze jest super podejście do pacjenta. Polecam szczerze .
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Marcin Sielski

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat. Wykonywał u mnie resekcje, usuwał ósemki oraz zakładał implant. Wszystko odbywało się w bardzo profesjonalnej oraz przyjaznej atmosferze. Za każdym razem czułam, że Pan Doktor poświęca mi 100% uwagi. Za każdym razem NIC nie bolało. Pan Doktor cierpliwie wszystko tłumaczy a do tego ma niesamowite poczucie humoru, które zawsze sprawiało, że wcale się nie denerwowałam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze! A.

lekarz Sławomir Osman

Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Przemiły lekarz, bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna