Chirurg Ogólny Kielce

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
Kielce

Godny polecenia lekarz i po prostu wspaniały człowiek. Kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany. Oby więcej takich lekarzy!

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16
Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Paweł Kundera

ul. Nowa 27/2
Kielce

Od początku do końca profesjonalnie wykonany zabieg, a przy tym bardzo fajny, pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Robson

lekarz Andrzej Dembowski

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Lekarz z powołania, grzeczny, sumienny, znający się na swojej profesji. nawet w sprawach trudnych ma ujmujący stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Piotr Nieroda

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)

Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Norbert Sławeta

ulica Matejki 7
Kielce

Bardzo dobry specjalista od 20lat próbowałam leczyć sie i nikt nie po kierował mnie jak Pan doktor .polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogusław Lewandowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Kryształowa 2
Kielce

Z czystym sumieniem polecam dr. Lewandowskiego! Fachowość, profesjonalizm i dobro pacjenta!
www.chirurg-lewandowski.eu

www.chirurg-lewandowski.eu

Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Artur Pabis

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Diamed
ul. Paderewskiego 48/15a
Kielce

Najwspanialszy lekarz na świecie sympatyczny miły uprzejmy dokładnie wszystko tłumaczy lekarz z powolania