Konin Chirurg Ogólny

Szpital Konin

Konin

Wszywał mi esperal nie ma śladu nie pije już od 2 lat słyszałem ze jest teraz chirurgiem naczyniowym kolegę ratował po wypadku zszzywal twarz nie ma śladu po wypadku Równy gość z tego doktora

Opinia dodana przez: Tom

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
62-500 Konin

po kilku wizytach u "pseudospecjalistów" wreszcie trafiłam na Pana Doktora, kompetentny, wzbudzający zaufanie.

lekarz Tomasz Dudzik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Kolejowa 11
62-510 Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam.
Polecam!!

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam.
Polecam!!

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
62-510 Konin

Polecam Panią doktor, robi wielkie cuda i przywraca wiarę w człowieka że wszystko będzie dobrze. ma też certyfikat lekarzy medycyny estetycznej co w dużym stopniu świadczy o jej profesjonalizmie!

Opinia dodana przez: Aniela

woj.szpit.zespolony,porad.chirurgi

Konin

Fachowiec; rzeczowy, stanowczy, ale i żartować potrafi...Skutecznie i szybko pomógł mi zwalczyć moją dolegliwość, która teraz jest tylko wspomnieniem..Polecam!!!

Opinia dodana przez: tomek

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Super lekarz i fachowiec. Polecam wszystkim. Przy tej Pani doktor miałam poczucie bezpieczeństwa, bo wiedziałam co mnie czeka i żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Z całego serca polecam!!!!

Edyta

Edyta

Opinia dodana przez: Pacjantka

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Godny polecenia i zaufania specjalista! Pan doktor jest bardzo dokładny, uprzejmy, doskonale tłumaczy przebieg leczenia i przede wszystkim należy do niezwykle kompetentnych i skrupulatnych ludzi, naprawdę zna się na tym co robi. Zabieg bezbolesny, w miłej atmosferze, a efekty rewelacyjne!

Opinia dodana przez: Teresa

Konin

Kompetentny, skromny i profesjonalny. Wrażliwy na problemy chorego. Lubiany i szanowany przez personel oddziału. Bardzo pomocny i godny polecenia.

lekarz Adam Adamski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Moniuszki 2 lok. 68
Konin

Na każdej wizycie było OK. Lekarz krzyczy, ale na tych, którzy wykazują się totalną bezmyślnością i arogancją co do swojego zdrowia lub próbują wy)udzić zwolnienie. Mnie leczył (moje złamanie), zawsze wszystko dokładnie wytłumaczył, wyjaśnił pokazując na RTG, zrozumiale wyjaśnił co dalej robić. Jestem zadowolony. A krótkie terminy są stąd, że przyjmuje codziennie kilka godzin, a nie 1-2 po dyżurze w szpitalu lub innej przychodni.

Opinia dodana przez: połamany

przychodnia, poradnia

Konin

gburowaty, bezczelny i chamski; nikomu nie polecam takiego lekarza chyba pomylił profesję- powinien raczej zostać grabarzem;