Lekarze Chirurg ogólny Kwidzyn

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczny gabinet prywatny
Ziemowita 11
Kwidzyn

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

lekarz Zbigniew Ciosek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Kwidzynie
Józefa Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry lekarz. Zna się na tym co robi, ma super podejście do pacjenta, super pamięć. Polecam. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Mirosław Górski

Chirurg ogólny, Urolog

NZOZ "Zdrowie"
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lekarz Grzegorz Gryglewski

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne w Kwidzynie
Józefa Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Bardzo rzeczowy , kulturalny i sympatyczny lekarz . Poświęca na wizytę tyle , ile trzeba . Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia czy zabiegu . Polecam z czystym sumieniem .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zdzisław Żywicki

Staszica 5
Kwidzyn

Lekarz może z wyglądu stwarza pozory nieprzystępnego,ale rozpoczynając leczenie jest całkowicie oddany pacjentowi.W czasie urlopu potrafi przyjść do pacjenta i ocenić stan jego zdrowia.Wiem to, ponieważ operował mojego męża /a operacja była bardzo ciężka/ zrobił to doskonale i do końca pobytu męża w szpitalu był oddanym lekarzem.Polecam zdecydowanie zna się na swojej profesji.
Opinia dodana przez: Jadwiga1

lekarz Jerzy Stępniewicz

Chirurg ogólny, Urolog

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Pan Doktor to specjalista dużej klasy . Dzięki diagnozie a następnie zaleceniom urodziłam kamień wielkości 9 mm Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam wszystkim tego niezwykłego fachowca Wdzięczna pacjentka K.M

lekarz Dariusz Tomaszewski

82-500 Kwidzyn

Czułam się zaszczycona być pacjentka lek.Dariuszs.Wyrazam ogromna wdzieczność i podziw dla ogromnego talentu chirurga za ciepła osobowość.i dobrą opiekę.oraz zaangazowanie.Bardzo serdeczne podziękowania❤️❤️❤️❤️❤️Proszę polecać ludziom takich lekarzy 👍👍
Opinia dodana przez: Iwona Cygert

lekarz Wojciech Doliński

Centrum Dializ Fresenius
ulica Hallera 31
82-500 Kwidzyn

Według mojej opinii Wojciech Doliński nie zapewnia podstawowej opieki medycznej swoim pacjentom w moim przypadku mimo mojej prośby nie dostałem zastrzyku przeciw tężcowego co w moim przypadku jest standardową procedurą (nawet w Rosji) gdyż przyjoł mnie z raną punktową stopy powstałą przez zardzewiały gwóźdź niestety przez jego niekompetencję wymagam leczenia antybiotykiem i silnymi lekami przeciwbólowymi. Zdecydowanie odradzam
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Krzysztof Szyszko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Pan doktor zaatakował mnie jak głupią gówniarę, bo nie umówiłam się na zaleconą przez niego kontrolę. Jestem osobą pełnoletnią i potrafię sama decydować o swoim leczeniu bądź o jego braku. Ponadto wymądrzanie się i pytanie czy jestem lekarzem uważam za nie na miejscu. Do gabinetu weszłam ze świetnym humorem, Pan doktor zachował się jak gbur. Jeśli ktoś jest nieszczęśliwym człowiekiem naprawdę nie musi psuć innym humoru. Mam nadzieję że chociaż ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Żurek

82-500 Kwidzyn

Miałem tego pecha że ten "lekarz"robił mi biopsję płuc.Po biopsji opadł mi jeden górny mięsień brzucha i mam przekrzywiony wyrostek mieczykowaty.Miałem dużego krwiaka w tym miejscu po zabiegu i silne bóle wiele miesięcy,brzuch zdeformowany do końca życia.Najgorsze że lekarz po nieudanym zabiegu nie przyznał się do błędu i zarzucił mi że już miałem ten uraz przed zabiegiem i powidział że to po prostu niemożliwe.Pózniej inny lekarz zarzucił mni że chce ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Andrzej Melkowski