Chirurg Ogólny Legnica

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.

Opinia dodana przez: Ewa Czapla

Kościuszki 46

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

Chojnowska 46A/1
59-220 Legnica

W 100% zgadzam się z przedmówczynią.Operował mi żylaki-jest ok.Mega sympatyczny człowiek.Bardzo gorąco polecam.Luty 2016 r.

Opinia dodana przez: Ania

PEGAZ diagnostyka i terapia chorób przewodu pokarmowego
Kościuszki 18
59-220 Legnica

Jest tak dobry, ze jezdzimy do niego we czworke z Niemiec. Calej naszej czworce bardzo skutecznie pomogl, chociaz wszyscy
inni ...

inni lekarze nie byli w stanie tego zrobic.
Moge polecic Pana Doktora Korolika kazdemu, a przede wszystkim tym, ktorzy
stracili juz wiare w medycyne, pewnie
dzieki niemu ja odzyskaja!

Opinia dodana przez: Joanna

Dziennikarska 5a
Legnica

Bardzo dobry lekarz dzięki niemu żyję . Po wypadku uratował mi życie ,i bardzo szybko stanęłam na nogi.Jest konkretny dokładny dba o swoich pacjentów .Miałam duże szczęście że trafiłam na jego dyżur.

T.Kościuszki 43 / 2
Legnica

Doskonały chirurg naczyniowy! Reoperował z dobrym skutkiem mojego wujka. Polecam!

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista pana doktora oraz kompletna wiedza merytoryczna . Z całą pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Doktora A. Rzechonka.

lekarz Krystyna Costa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bukowa 4
Legnica

Empatia, życzliwość i cierpliwość dla pacjenta oraz wiedza zawodowa to tylko niektóre cechy Pani Doktor Krystyny. Wśród onkologów, z którymi miałem styczność - po prostu dobry, ludzki lekarz. Polecam (5)

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jerzy Malkiewicz

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,leczę się u niego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

Szpital Wojewódzki Legnica

super Chirurg diagnoza trafna 100% miły i zna sie na tym co robi polecam