Lekarze Chirurg ogólny Legnica

lekarz Adam Rzechonek

59-220 Legnica

Fantastyczny specjalista , złote ręce , zabiegi wykonywane z należytą starannością i dokładnością, podejmuje właściwe decyzje, czyta w myślach, właściwie przewiduje przyszłość, dobrym żartem rozładowuje napiętą atmosferę, światowy lekarz , nie boi się wyzwań i przeprowadzania trudnych zabiegów, daje nadzieję. Panie doktorze dziękujemy! Jarosław Mazur z rodziną

lek. dent. Sławomir Pastor

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220 Legnica

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę i praktykę w swojej pracy. Chętnie korzystam z leczenia w Jego gabinecie, ponieważ robi to profesjonalnie i bardzo dokładnie a przy tym jest bardzo miły . Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Personel, który pracuje razem z doktorem jest przesympatyczny i bardzo miły. Polecam Teresa Mierzwa
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Norbert Zapotoczny

59-220 Legnica

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Tomasz Arentewicz

Chojnowska 46A/1
59-220 Legnica

Pierwszy raz trafiłam na tak dobrego lekarza. Po rozmowie z doktorem zupełnie przestałam się stresować zabiegiem- pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Ryszard Grendziak

T.Kościuszki 43 / 2
Legnica

Wspaniały lekarz na właściwym stanowisku. Bardzo sympatyczny i kontaktowy człowiek. Dla niektórych kolegów po fachu powinien być inspiracją ...
Opinia dodana przez: Darek D.

dr n. med. Teresa Dorocinkowska-Pilch

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Kościuszki 46
Legnica

Lekarz godny zaufania. Oby więcej takich ludzi

lek. med. Krzysztof Kurnol

Lecznictwo Szpitalne
Jarosława Iwaszkiewicza 5
59-220 Legnica

Lekarz, który uratował mi życie! Trafiłem do szpitala na Borowskiej w pandemii. Na skutek złego leczenia przez lekarza POZ trafiłem na SOR i od razu na stół operacyjny dra Kurnola praktycznie w ostatnim momencie. Doktor przeprowadził operację, ale najważniejsze było potem. Moja rana - z powodu wycieńczenia organizmu oraz moich uwarunkowań, źle się goiła. Dr Kurnol, pomimo zakazu przyjmowania pacjentów na oddziale z powodu pandemii, nie zostawił mnie bez opieki. ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Stanisław Cieślicki

Dziennikarska 5a
Legnica

Bardzo dobry lekarz dzięki niemu żyję . Po wypadku uratował mi życie ,i bardzo szybko stanęłam na nogi.Jest konkretny dokładny dba o swoich pacjentów .Miałam duże szczęście że trafiłam na jego dyżur.

lek. dent. Ewa Zaslawska

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)

lekarz Krystyna Costa

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bukowa 4
Legnica

Kika lat temu Pani doktor zoperowała mi guzka, potem mojej żonie "coś" przy kolanie - inaczej nie mogę określić - pełen profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli, gadania itd, już od początku Pani doktor wzbudza zaufanie i chyba o to chodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Stefan

Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14
59-220 Legnica

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Marcin Pietrzycki

Gabinet Stomatologiczny Mirosława i Marcin Pietrzyccy
59-220 Legnica

Miałam do usunięcia dwie ósemki chirurgicznie. Nie da się opisać strachu który mi towarzyszył siadając na fotel. Cięcie dziąsła, wiercenie w kości, dłutowanie zęba i szycie. Ale strach ma wielkie oczy, bo co się okazało usunięcie jednego zęba trwało niespełna 10 minut i o dziwo nic nie bolało !! Pan doktor przepisał mi leki przeciwbólowe po których również nic nie czułam. Na drugi dzień gdyby nie mała opuchlizna, zapomniałabym, że ...

lekarz Halina Polańska

59-220 Legnica

Dziękuje Pani Doktor za skuteczną pomoc chirurgiczną, diagnozę i leczenie w poradni w Chojnowie.. Polecam .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jerzy Malkiewicz

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Leczyłam się u dr Malkiewicza kilka lat, regularnie chodząc na wyznaczone wizyt. Niestety, pod systematyczną "kontrolą" lekarską rozwijała się choroba, której ów lekarz w ogóle nie zdiagnozował. Utrzymujące się dolegliwości zmusiły mnie do wizyty u innego ginekologa, który skierował mnie pilnie na operację usunięcia macicy i przydatków. Nie polecam wizyt u tego lekarza.
{'id': 4385, 'name': u'Legnica'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Gabinet Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej ​Centrum Medyczne
Libana 7
Legnica

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Mieczysław Ambrożuk

Chirurg ogólny, Urolog

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi MAGNOLIA
Magnoliowa 4
59-220 Legnica

Bardzo kmpetentny, uprzejmy i skutecznie leczy. Ma praktykę w gabinetach lekarskich ale również pracuje w oddziale chirurgicznym. Posiada dużą wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe. Jest również dobrym diagnostą. Poświęca dużo czasu pacjentowi, podchodzi do każdego indywidualnie i rzeczowo. Ze spokojem tłumaczy przebieg choroby i terapii. Ważna jest też kompleksowość podejścia.
Opinia dodana przez: Krystyna

Zygfryd Kaniak

Złotoryjska 82 / 2
Legnica

Witam wszystkich majacych problem z zebami(do wyrwania) wlasnie wyrwalem ciezka osemke u Kaniaka (wszystkie zeby co wyrywalem to u niego, procz jednego)powiem jedno, jest wysokiej klasy specjalista! Choc jest starszy wiekiem duzy plus, bo jest milionerem :-) wyrwal juz ponad milion zebow. To ze reka mu drzy jak zabiera sie za pacjeta to robi to po mistrzowsku! polecam kazdemu pana doktora Kaniaka. Jest on najlepszym chirurgiem stomatologiem w Legnicy. pozdrawiam ...

lekarz Jerzy Łyczko

Szpital Wojewódzki Legnica
Legnica

Jestem świeżo po laparoskopii woreczka przeprowadzonej przez pana doktora i jestem zachwycona!R To najlepszy lekarz pod słońcem! Bardzo miły i kochany i rzetelny. Zadnych powikłań. Ranki nie sa wielkie i dobrze zrobione, zszyte. Bardzo polecam pana dr Łyczko. Cały czas się interesował jak się czuję i w ogóle. Polecam zdecydowanie!

lek. dent. Maciej Paluch

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

bardzo dobry specjalista polecam .Na każde pytanie pacjenta odpowiada rzeczowo . Usuwając dwa zęby nie odczułam bólu i rany się dobrzw wygoiły

dr n. med. Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz, pełen spokoju i ciepła dla pacjenta. Miałam 25 lat, gdy mnie zoperował. Bardzo się bałam. Po operacji sam przyszedł zapytać jak się czuję. Następnego dnia już byłam w domu. Dziękuję Panu Bogu, że to właśnie Pan doktor Bojarowski (wtedy ordynator oddziału) mnie operował. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna