Lekarze Chirurg ogólny Lubin

dr n. med. Marek Chuchla

Chirurg ogólny, Urolog

59-300 Lubin

Doktor Chuchla to aniol i doktor zarazem. Ma wnik w pacjenta samopoczucie natychmiastowy.Moment i sie czujesz lepiej bo on to jakos potrafi rozladowac,wylaczyc. Gigant. Nie wierze ale dziekuje Bogu,ze udalo mi sie pod jego opieke dostac. Tyle.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Elżbieta Koczur-Szozda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

59-300 Lubin

Pani doktor to wspaniała kobieta 💐. Ogromne doświadczenie w wykonywanej pracy. Cudowne podejście do pacjenta ♥️. Wspaniały człowiek i onkolog 💐.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

59-300 Lubin

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej
{'id': 10049, 'name': u'Lubin'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński

Chirurg plastyczny

Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus
Lubin

Omijać szerokim łukiem!! Zero profesjonalizmu miałam mieć zabieg powiększenia piersi po wcześniejszej konsultacji jednak lekarz minuty przed zabiegiem się wycofał stwierdzając, że miał zaćmienie na konsultacji i efekt nie będzie zadowalający. Teraz dziękuję Bogu bo byłabym oszpecona na całe życie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Paulina

Maciej Lesisz

Odrodzenia 2A / 2
Lubin

Polecam, robiłam u Pana doktora dwa implanty. Uprzejmy, kompetentny i rzeczowy. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Sam zabieg wszczepienia implantów potwierdza fachowość i doświadczenie. Jeden mały minus - dość długi czas oczekiwania na wizytę.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Krzysztof Januszewski

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

Jestem bardzo zadowolona z operacji pan doktor jest bardzo miły zabija swoim podejściem do pacjenta cały strach i jest świetnym chirurgiem wszystkim co potrzebują pomocy onkologii czy chirurgii bardzo polecam dr Krzysztofa Januszewskiego również pani pielęgniarka jest bardzo miła i taka troskliwa
Opinia dodana przez: krystyna

lekarz Waldemar Wojciechowski

59-300 Lubin

Wspaniały lekarz, uratował mi życie, po diagnozie ktòra była dla mnie jak wyrok. Doktor Wojciechowski swoim spokojem, opanowaniem i cierpliwośćią, tłumaczył mi że to jeszcze nie wyrok, że musze walczyć i tak zrobiłam. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Kulczycki

59-300 Lubin

źle przeprowadzona operacja, narażenie życia pacjenta i powtórna operacja "poprawkowa"

Krzysztof Pawełczyk

Budziszyńska 29 lok. 13
59-300 Lubin

Lekarz który zna się na swoim fachu. Widać że rwanie zębów to dla niego pestka. Ósemka wyrwana w 5 minut , zgadzam się że stwierdzeniem że dziąsła nie są poprute. Miałam rwana szóstkę u innego dentysty i ból po wyrwaniu ogromny a po ósemce u doktora zero bólu. Pozatym cenowo bardzo przystępnie. Nie wyobrażam sobie rwal zęby u kogoś innego niż ten właśnie lekarz. Jeszcze jeden plus, potrafi wszystko dokładnie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Robert Szwed

59-300 Lubin

Cudowny lekarz, bardzo polecam. Wizyta profesjonalna, mile podejście do takich strachliwych osób jak ja. Mimo niskiego progu bólu i stresu (to moj pierwszy zabieg) czułam się naprawdę zaopiekowana. Do tego cudowna Pani pielęgniarka towarzyszącą - bardzo dziękuję..

lekarz Andrzej Grzęda

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Lubin

Czytając opinie na temat tego lekarza obawialam sie troche wizyty u niego, jednak bezpodstawnie. Przede wszystkim interesuje sie pacjentem, nie tak jak pozostali koledzy po fachu. W dzien operacji jeszcze dokladnie mnie zbadal a juz po zabiegu wytlumaczyl co wycieli, czego sie jeszcze doszukali i pocieszyl ze wynik histopatologiczny powinien byc ok :) Jestem bardzo zadowolona zwlaszcza ze do kolezanki (ktora ze mna lezala na sali) chirurg operujacy ja ani ...

lekarz Andrzej Grzeda

59-300 Lubin

tO WSPANIAŁY CZŁOWIEK I WSPANIAŁY LEKARZ. WIELKA WIEDZA I WIELKA KLASA. LECZYŁ MOJĄ SIOSTRĘ GDZIE BARDZO CIĘŻKO CHOROWAŁA WROCŁAW SPAPRAŁ A ON URATOWAŁ JEJ ŻYCIE ,O MOJA CÓRKĘ TEŻ ZADBAŁ A TERAZ O MNIE . UFAM JEMU JAK NIKOMU NA SWIECIE JESLI CHODZI O LEKARZA CUDOWNY LEKARZ
Opinia dodana przez: bozena

lekarz Witold Gajowczyk

Odrodzenia 30b

lekarz Jan Dziedzic

lek. dent. Krystyna Orzechowska

Krucza 10/4

lekarz Janusz Rozmus

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "AMEZ" s.c.
ulica Kamienna 1g

lekarz Bartosz Kapturkiewicz