chirurg ogólny lublin

dr n. med. Tomasz Jaworski

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16

Średnia ocen: 5/5

lekarz godny polecenie takiego lekarza rzadko można spotkać zawsze zaopiekuje się odpowiednio swoim pacjentem

lekarz Dariusz Bocheński

Żelazowej Woli 24

Średnia ocen: 5/5

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

dr n. med. Michał Goniewicz

Średnia ocen: 5/5

Jest super chirurgiem z fantastycznym podejściem do pacjenta. Bardzo dobry lekarz.

dr n. med. Marek Mijal

Średnia ocen: 5/5

Sympatyczny lekarz:) leczy dokładnie i na wiele możliwości. Dokładnie i starannie wszystko tłumaczy i wyjaśnia pacjentowi. Serdecznie polecam każdemu.

lekarz Jerzy Markowski

Średnia ocen: 5/5

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8

Średnia ocen: 5/5

Bardzo uprzejmy i komunikatywny lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i w profesjonalny sposób udziela pomocy. Polecam.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Artur Gładysz

Średnia ocen: 5/5

Kulturalny, sympatyczny, miły, kompetentny, konkretny, dokładny, profesjonalny, pogodny a także dżentelmen -to są zalety lekarza chirurga . Jeżeli chodzi o wady-BRAK !!! Jestem zachwycona lekarzem i gorąco POLECAM !!!

lekarz Artur Mazurek

None
Czeremchowa 10/32A

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, dobry fachowiec, który wie co robi. A do tego miły, uprzejmy, potrafi i chce nawiązać kontakt z pacjentem. gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Bożena

Andrzej Chęć

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Chirurgia na medal

Chirurgia na medal

Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę chirurgiczną oraz pielęgniarkom ze szpitala w Lubartowie. W szczególności swoje słowa kieruję pod adresem doktora Andrzeja Chęcia, który podjął decyzję o amputacji kończyny mojej mamy - Antoniny Jarosławskiej (83 lata). Działanie doktora sprawiło, że mama może cieszyć się każdym dniem bez - towarzyszącego wcześniej przez wiele miesięcy - okrutnego bólu. Stała się pogodna i uśmiechnięta, a ja - szczęśliwa.

Doktorze, dziękuję!

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Henryk Gomuła

None
ulica Junoszy Klemensa 14/35

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, dla którego zdecydowanie najważniejszy jest pacjent. Dodatkowo ma ogromną wiedzę medyczną, dzięki czemu potrafi pomóc w wielu dziedzinach. Polecam, ponieważ takich lekarzy jest naprawdę niewielu.

Opinia dodana przez: Izabela