chirurg ogólny lublin

dr n. med. Tomasz Jaworski

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16
Lublin

lekarz godny polecenie takiego lekarza rzadko można spotkać zawsze zaopiekuje się odpowiednio swoim pacjentem

lekarz Dariusz Bocheński

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

dr n. med. Michał Goniewicz

Lublin

Jest super chirurgiem z fantastycznym podejściem do pacjenta. Bardzo dobry lekarz.

dr n. med. Marek Mijal

Lublin

Sympatyczny lekarz:) leczy dokładnie i na wiele możliwości. Dokładnie i starannie wszystko tłumaczy i wyjaśnia pacjentowi. Serdecznie polecam każdemu.

lekarz Henryk Gomuła

None
ulica Junoszy Klemensa 14/35
Lublin

Wspaniały lekarz wiele mu zawdzięczam życzliwy uprzejmy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił

Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Jerzy Markowski

Lublin

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
Lublin

Bardzo uprzejmy i komunikatywny lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i w profesjonalny sposób udziela pomocy. Polecam.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Artur Gładysz

Lublin

Kulturalny, sympatyczny, miły, kompetentny, konkretny, dokładny, profesjonalny, pogodny a także dżentelmen -to są zalety lekarza chirurga . Jeżeli chodzi o wady-BRAK !!! Jestem zachwycona lekarzem i gorąco POLECAM !!!

lekarz Artur Mazurek

None
Czeremchowa 10/32A
Lublin

Świetny lekarz, dobry fachowiec, który wie co robi. A do tego miły, uprzejmy, potrafi i chce nawiązać kontakt z pacjentem. gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Lesław Sykut

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce wyrazy szacunku i wdzięczności. Teresa M. z Chełma.

Opinia dodana przez: Teresa