Lekarze Chirurg ogólny Mikołów

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła. Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości. Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina

lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

dr Aleksander Czajka

ul. Botaniczna 7c
43-190 Mikołów

Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Stefana Okrzei 34
43-190 Mikołów

Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.

lekarz Jerzy Zdrzałek

ulica Górka 44
43-196 Mikołów

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Skarysz

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

ulica Wiejska 8
43-190 Mikołów

-co mogę powiedzieć, uratował mi życie, pękła mi aorta, miałem 37 lat, żona dwójka dzieci. Ponoć spędzili nade mną całą noc bo bardzo krwawiłem. Minęło 3 lata od operacji, czuję się bardzo dobrze, jedynym ograniczeniem są dla mnie leki obniżające krzepliwość. Ale można śmiało powiedzieć, że ten człowiek ofiarował mi drugie życie.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Jerzy Wójcik

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Żwirki i Wigury 37c/30
43-190 Mikołów

Chciałem skorzystać z niewątpliwej wiedzy i doświadczenia Pana Doktora i usłyszałem... za dwa tygodnie i tyle

dr n. med. Maciej Tochowicz

ks. Szafranka 9
Mikołów

Byłam na wizycie u dr. Tochowicza ze skierowaniem z NFZ. Swoje odczekałam, co absolutnie nie jest winą lekarza, a organizacji przyjęć w danej poradni. Dr był uprzejmy, odpowiedział na każde pytanie, czy wątpliwość. Zlecił dodatkowe badania. Czy lekarz ma być miły? Niekoniecznie! Lekarz ma być przede wszystkim dobrym specjalistą i za takiego dr. Macieja Tochowicza uważam. Polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sławomir Rutczyk

43-190 Mikołów

Pomimo, ze lekarz bardzo uprzejmy i budzący zaufanie, osobiście nie poleciłbym go nikomu. Diagnoza trochę postawiona z kart, oparta na strzałach i domysłach bez badań. Lekarz nie potrafił określić konsekwencji związanych ze schorzeniem, które mi towarzyszyło. Nie potrafił wytłumaczyć jakie korzyści płyną z leczenia dana metoda. Nie polecam, nie polecam również szpitala w którym pracuje Pan doktor.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Barbara Dobrowolska

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Centrum Zdrowia w Mikołowie
ul. Ludwika Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Omijajcie tę pseudo lekarke szerokim łukiem! Ta pani nawet na kasę do biedronki się nie nadaje.Czlowiek bez empatii,gburowata,gdyby mogła to nawet by nie spojrzała na pacjenta.Po prostu porażka jako człowiek i lekarz. Łaskę robi że w ogóle siedzi za tym biurkiem.Tragedia.Polsko,dokąd zmierzasz!
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Barbara Purchla

Szpital św. Józefa
Stefana Okrzei 27

lekarz Urszula Stelmach

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4

lekarz Janusz Wilk