Chirurg Ogólny Mińsk Mazowiecki

I-go PLM "Warszawa" 5/19
05-300 Mińsk Mazowiecki

Lekarz świetny, miły. Ma podejście do pacjenta, diagnozuje wszystko dokładnie dopóki nie znajdzie przyczyny.

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

Wyjątkowo "ludzki" lekarz. Z ogromną serdecznością podchodzi do osób starszych. Nie lekceważy żadnych uwag i próśb pacjentów. Ogromne serce i ogromna skromność.
To młody lekarz i mam nadzieję, że pozostanie mu takie podejście do chorych na długo.
Wdzięczna pacjentka szpitala ...

Wdzięczna pacjentka szpitala na Barskiej w Warszawie: Wanda lat 88.

Opinia dodana przez: Wanda

ul. Stefana Czarnieckiego 2b
05-300 Mińsk Mazowiecki

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lekarz Zbigniew Jackowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny pracy

Mińsk Mazowiecki

Najlepszy chirurg jakiego znam.
Doskonale zajął się przywróceniem mnie do sprawności po złamaniu ręki.

Najlepszy chirurg jakiego znam.
Doskonale zajął się przywróceniem mnie do sprawności po złamaniu ręki.

Gabinet Prywatny
Konstutucji 3-go Maja (DH Manhatan)
05-300 Mińsk Mazowiecki

Znam Pana doktora od wielu lat. Fachowość, kompetencja, miły i sympatyczny, wszystko tłumaczy przystępnym językiem. Według mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Marek

Maciej Langner

Chirurg ogólny, Ortopeda

SPZOZ Mińsk Mazowiecki
Spitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

:)111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetgggtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Dzisiaj Pan Doktor robił mi kolonoskopię w szpitalu w Mińsku Maz. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, empatyczny, godny polecenia i uprzejmy. Mimo, że trafiłem tam przypadkowo (zamieszkuję w powiecie wyszkowskim), gdyż tylko tam była szansa na szybkie badanie w mazowieckim nfz, to jestem bardzo zadowolony z badania i opieki Pana Doktora i Pani Pielęgniarki. Dziękuję jeszcze raz.

Opinia dodana przez: Karol

lekarz Krzysztof Krępski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Ignacego Daszyńskiego 4/41
05-300 Mińsk Mazowiecki

Nie polecam tego goscia ,strasznie pazerny na pieniądze,wizyta trwa srednio 2 minuty ,nie powinien być lekarzem tylko bankierem

Opinia dodana przez: Sylwester

Okulickiego 9
05-300 Mińsk Mazowiecki

Bardzo nieprzyjemna osoba. Takich lekarzy nie powinno dopuszczać się do pracy. W gabinecie prywatnym u pani doktor sa wszyscy chorzy ale na NFZ już są wszyscy zdrowi. A Pani doktor jako lekarz rehabilitacji nie ma zielonego pojęcia na temat rehabilitacji.

Opinia dodana przez: Arkadiusz

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109