chirurg ogólny w okolicach nieszawa

dr n. med. Marek Załucki

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

None

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta

dr Grzegorz Jarczyk

Wojewódzki szpital zespolony

Toruń

Nigdy w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.
Jestesmy w trakcie leczenia mamy ale smialo
Moge powiedziec, ze uratowal jej ...

Nigdy w zyciu nie spotkalam takiego lekarza.
Jestesmy w trakcie leczenia mamy ale smialo
Moge powiedziec, ze uratowal jej zycie i noge.
Z czystym sumieniem polecam !

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Cezary Hałat

Górna 16
Chełmża

w spaniały lekarz,uprzejmy,miły,dba o dobro i zdrowie pacjenta,polecam.prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie,wytłumaczy,przeprowadzi zabieg i do końca leczenia jest przy pacjencie.

lekarz Jerzy Beciński

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
Ciechocinek

Doktor Beciński to lekarz godny polecenia. Dziękuję za troskliwą opiekę.Polecam szpital w Aleksandrowie Kujawskim ( Oddział Hirurgi ) jest tam wspaniała opieka lekarska. Pielęgniarki są bardzo miłe. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Henryka

Marta Sękowska

Szpital

None

Lekarka godna polecenia. Miła, sympatyczna, ludzka. Przekaz odośnie choroby jak i leczenia przekazany pacjentowi w sposób treściwy, ale zarozumiały dla pacjenta. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Leszek Ruszkowski

Ogrodowa 43
Lipno

Bardzo dobry lekarz.Dużo poświęca czasu pacjętowi,zna sisie na tym co robi.Godny polecenia..dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Adam Majczyński

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
Włocławek

Miły, empatyczny człowiek, świetny chirurg. Doktorze, raz jeszcze dziękuję bardzo za udaną operację i wspaniałą opiekę.

Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Zdzisław Jankowiak

Toruń

Dosknaly specjalista, który uratował życie wielu torunian. Byl wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Toruniu. W czasie wojny walczył w oddziale AK " por.Potoka" .

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mirosław Janiak

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Chełmży
ulica Szewska 23
Chełmża

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem
Dziękuję

Opinia dodana przez: Ewa

dr Paweł Krupa

Golub-Dobrzyń

Mogę powiedzieć, ze jest bardzo kontaktowy i choć mnie nie operował, to udzielał na wizytach wszelkich informacji, bardzo miły, przystępny.