chirurg ogólny w okolicach nieszawa

Sortuj

dr n. med. Marek Załucki

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

Średnia ocen: 5/5

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta

dr Grzegorz Jarczyk

Wojewódzki szpital zespolony

Toruń

Średnia ocen: 5/5

Lekarz którego polecać będę każdemu, bardzo uprzejmy,tłumaczy chorobę i sposób wykonania zabiegu,wzbudza zaufanie.

lekarz Jerzy Beciński

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

NZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP ZG w Ciechocinku
ulica Lorentowicza 6
Ciechocinek

Średnia ocen: 5/5

Doktor Beciński to lekarz godny polecenia. Dziękuję za troskliwą opiekę.Polecam szpital w Aleksandrowie Kujawskim ( Oddział Hirurgi ) jest tam wspaniała opieka lekarska. Pielęgniarki są bardzo miłe. Pozdrawiam i dziękuję za opiekę.

Opinia dodana przez: Henryka

lekarz Cezary Hałat

Górna 16
Chełmża

Średnia ocen: 5/5

Lekarz bardzo kompetentny, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Bardzo uprzejmy. Stara się ustalić, po konsultacjach z innymi specjalistami, dalszy kierunek leczenia.

Marta Sękowska

Szpital

Średnia ocen: 5/5

Lekarka godna polecenia. Miła, sympatyczna, ludzka. Przekaz odośnie choroby jak i leczenia przekazany pacjentowi w sposób treściwy, ale zarozumiały dla pacjenta. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Leszek Ruszkowski

Ogrodowa 43
Lipno

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz.Dużo poświęca czasu pacjętowi,zna sisie na tym co robi.Godny polecenia..dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Zdzisław Jankowiak

Toruń

Średnia ocen: 5/5

Dosknaly specjalista, który uratował życie wielu torunian. Byl wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Toruniu. W czasie wojny walczył w oddziale AK " por.Potoka" .

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mirosław Janiak

Szpital Powiatowy Sp. z o. o. w Chełmży
ulica Szewska 23
Chełmża

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem
Dziękuję

Opinia dodana przez: Ewa

dr Paweł Krupa

Golub-Dobrzyń

Średnia ocen: 5/5

Mogę powiedzieć, ze jest bardzo kontaktowy i choć mnie nie operował, to udzielał na wizytach wszelkich informacji, bardzo miły, przystępny.

lekarz Jacek Zieleziński

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rodzina"
ulica 900-lecia 37
Mogilno

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek. Jest nie tylko fachowcem ale też sympatycznym mężczyzną, co dla "panikary" takiej jak ja jest bardzo ważne. Trafiłam do niego po nieudanym zabiegu usuwania paznokcia w Miejskim Szpitalu. Po prywatnej wizycie pan doktor zaproponował dwa wyjścia - czekać co z tego "nieudanego zabiegu" wyniknie, lub usunąć drugą połowę. Jednocześnie poinformował, że wyjście drugie jest lepsze, dlatego też się na nie zdecydowałam. Myślałam, że za zabieg będę musiała zapłacić dodatkowo, ale jak się okazało jest to lekarz bardzo uczciwy i wykonał mi go za darmo tydzień po wizycie. Warto też zaznaczyć, że tak dobrzy i mili lekarze jak pan Zieleziński bardzo się cenią i często naciągają ludzi... Myślę, że w przypadku Pana doktora 60 zł, które bierze za wizytę to bardzo mało. Dziś, kiedy palec już się zagoił, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie warto czekać do ostatniej chwili, bo zabieg u Pana Doktora prawie nie bolał (a na pewno bolał mniej niż chodzenie z wrastającym paznokciem i unikanie by ktoś na niego nie nadepnął) a dzięki jego poczuciu humoru udało mi się nawet na chwilę zapomnieć, że jestem w gabinecie chirurga :) Jeśli jeszcze kiedyś będę musiała iść do chirurga to tylko do dr Zielezińskiego. Mogę też powiedzieć, że mój 5 letni siostrzeniec słysząc, że idzie do doktora Zielezińskiego BARDZO się cieszy (co świadczy o tym, że pan doktor ma świetne podejście nawet do dzieci). Bardzo polecam!