Chirurg Ogólny

Wolny termin: 24 Maj o 09:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Bardzo kompetentny facet.

Bardzo kompetentny facet.
Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran.
Tomek Leśnik

Wolny termin: 24 Maj o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Wolny termin: 24 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Kraków dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Wolny termin: 24 Maj o 16:00. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Diagnoza: Wrzodziejące Zapalenie Jelita Grubego. Zostawił mnie z głęboką anemią, nie mogłem chodzić, mdlałem, ani razu po wizycie u niego w prywatnej klinice na Zielonej w Łodzi nie zlecił badania krwi, a moja anemia się pogłębiała, każdorazowa wizyta u niego kończyła się gorszym samopoczuciem. Po zaostrzeniu, gdy zadzwoniła żona do niego na prywatny telefon, odmówił jakiekolwiek pomocy, kazał przyjechać bo on nie ma zwyczaju jeździć do pacjentów, no nie musi, ale ja nie mogę chodzić (niestety), z moralnego punktu widzenia przestrzegam ludzi przed tym "lekarzem", zostawił mnie z głęboką anemią, gdy to piszę wybieram się do szpitala, prawdopodobnie będę miał transfuzje krwi. Skierowanie mam od lekarza którego musiałem wezwać do domu, wystawił je z poleceniem "pilnie". Nie polecam "lekarza" Jarosława Cywińskiego - proktologa z Łodzi, pracującego w firmie "Medax" na Zielonej.

Wolny termin: 24 Maj o 17:30. Sprawdź inny.

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, bez niepotrzebnych "pogaduszek", ale rzeczowy, konkretny, wizyta przebiegała sprawnie, otrzymałam wszystkie potrzebne informacje. Atmosfera w gabinecie tak rzeczowa, że nie czułam żadnego skrępowania podczas mało przyjemnego badania proktologicznego. Bardzo polecam.

Wolny termin: 25 Maj o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

NZOZ SEP-MED
Hoża 19

genialny, zdecydowanie godny polecenia, wyleczył mnie z nawracajacych infekcji pęcherza moczowego, fachowiec od trudnych przypadków

Chirurg ogólny Łódź lek. med. Przemysław Lipiński

Śródmieście, Łódź

Miałam przyjemność poznać Pana doktora w przychodni na Sterlinga. Bardzo kompetentny i rzeczowy. Udzielił wyczerpująco odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Marta

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Wolny termin: 25 Maj o 15:30. Sprawdź inny.

Śródmieście, Łódź

Serdecznie polecam pana doktora. Miły sympatyczny zawsze uśmiechnięty do pacjenta. Fachowiec pod każdym względem. Człowiek który poglebia nadal wiedzę . Dobre wychowanie i głowę pomysłów. Rzadko można spotkać lekarza z taką kulturą osobistą.

Opinia dodana przez: Malgorzata