Chirurg Ogólny

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Armii Krajowej 75
42-360 Poraj

Serdecznie polecam !!! Jestem po usunięciu trzech ósemek, w tym jedna chirurgicznie. Mistrz w swoim fachu!!! :) Jestem bardzo wdzięczna i polecam, jak usuwać zęby to tylko u Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka

Miałem problem z hemoroidami. Przeszedłem 3 zabiegi Hemoron w odstępach miesięcznych. Przez 2 dni po zabiegach były niewielkie pobolewania. Teraz problem rozwiązany. Mam nadzieję, że na zawsze. Rewelacyjna metoda.

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

sk1
3/maja Zabrze
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz, wspaniała osoba. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli świat byłby lepszy a wizyty u lekarza nie były by katorgą. Pełna poświęcenia, miła, rzeczowa, kompetentna... długo by można wymieniać. Cóż mogę jeszcze napisać... DZIĘKUJE

Opinia dodana przez: Joanna

Super człowiek. Lekarz z poczuciem humoru. Pomimo tego, że bolał mnie brzuch, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Doktor nie ma parcia na leki chemiczne i krojenie bez potrzeby. Proponuje proste zalecenia dietetyczne. Mało takich lekarzy...

Opinia dodana przez: Irena

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

27.09.2017 mialam zabieg usunięcia pechęrzyla żółciowego metodą laparoskopwą.Był to pierwszy w życiu mój zabieg operacyjny, bardzo się obawiałam okazało się że zupełnie niepotrzebnie.Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie, zupełnie tak jak opowiadał na pierwszej wizycie dr Rybakiewicz.Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi,a zwłaszcza pielęgniarce p.Danusi, która całą noc po zabiegu przy nas czuwała.Pozdrawiam wszystkich z oddziału chirurgii jednego dnia,a wszystkim niezdecydowanym polecam to miejsce.
Wdzięczna pacjentka 😘

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Polec

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek.
Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Elzbieta

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgii Ogólnej
Gdańska 53
84-230 Rumia

Naprawdę polecam, świetny fachowiec i kompetentny lekarz, spokojny, życzliwy. Dziękuję że istnieją jeszcze tacy lekarze;)) gorąco polecam

Opinia dodana przez: Kamila

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta