Chirurg Ogólny W Okolicach Nowy Staw

Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Polec

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy ...

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek.
Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Elzbieta

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Panie doktorze kilka lat temu dokonał Pan wycięcia u mnie guzka. Cieszę się ogromnie że to właśnie Pan przeprowadził ten zabieg. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, bezinteresownym, no i przede wszystkim bardzo dobrym fachowcem. Nie ma skali którą można Pana ocenić.Dzięki Bogu są na świecie jeszcze takie osoby -lekarze jak Pan.Powiem skromniejeszcze raz. BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ.

Pacjentka

dr Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdańsk

O Pani dr Dobaczewskiej mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach. Moja mama była pacjentką pani dr. Cierpiała na bakteryjne owrzodzenie podudzi na tle żylno-miażdżycowym. Reakcja lekarza po 1-wszej wizycie była błyskawiczna. W ciągu tygodnia przyjęta na oddział, a w następnym poddana zabiegowi. W tej chwili mama nie cierpi z bólu (męczyła się 2,5 roku), a rana goi się. Jestem wdzięczna Pani Doktor za szybką reakcję, zrozumienie i fachowość. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Joanna

dr Roman Abramowicz

Chirurg ogólny, Ginekolog

Przychodnia Tczew
Kościuszki 11
83-110 Tczew

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz z jakim kolwiek miala do czynienia. Nie wiedzialam , ze tacy lekarze jeszcze istnieja.

Opinia dodana przez: Magdalena

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Z całym sercem polecam! Pan Jacek fachowo odpowie na każde pytanie. Konkretny, a przy tym bardzo wyrozumiały i sympatyczny. W najbardziej krytycznych momentach zabiegu, zagaduje pacjenta oraz stale monitoruje jego stan. Z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia

NZOZ "Zdrowie"

82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry kompetentny lekarz. Rzadko zdarza się, aby lekarz przyjmujący w ramach NFZ był przyjazny i cierpliwy, a co najważniejsze kompetentny. Polecam.

lekarz Zbigniew Ciosek

Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300 Sztum

To bardzo dobry specjalista! Polecam z całego serca. Jest kompetentny, miły i szczery. Od lat mnie prowadzi i za nic nie zmienię lekarza!