Chirurg Ogólny Nowy Targ

None
ulica Szaflarska 87
Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam

Opinia dodana przez: br

Nowy Targ

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

Bez problemu ...

Polecam serdecznie doktora Roberta!
Miły, ciepły, troskliwy, od serca dba o pacjenta.
Inteligentny i pomocny.

Bez problemu zlokalizował, zdjagnozował, wytłumaczył co to jest zatoka włosowa po czym dokładnie wyciął.
W szpitalu codziennie na kilka minut wpadł zapytać jak się czuję.

Naprawdę lekarz z powołania!
Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Adam

Krzywa 14
Nowy Targ

Bardzo wiele pochlebnych opinii usłyszałam o nim w poczekalni szpitala, czekając na wizytę

Nowy Targ

Lekarz godny polecenia. Mi bardzo pomógł. Jest bardzo konkretny nie owija w bawełnę. Miły, sympatyczny i naprawdę godny polecenia

Sokoła 1 (II p.)
Nowy Targ

Świetny fachowiec - konkretny, kulturalny, wszystko tłumaczy i nie owija w bawełnę. U mnie na pierwszej wizycie wykrył nowotwór, którego wcześniej nie wykryło 4 innych lekarzy, a diagnoza być może uratowała mi życie.

Muszę również bardzo pochwalić cały personel oddziału urologii szpitala w Suchej Beskidzkiej, przez cały czas leczenia szpitalnego wiedziałem, że mam do czynienia ze specjalistami, bardzo wysoko oceniam też wiedzę i umiejętności tamtejszych pielęgniarek.

Zbigniew Herman to lekarz godny polecenia i w razie poważniejszych problemów to bez wątpienia najlepszy urolog w Oświęcimiu i okolicach.

Opinia dodana przez: Dariusz

Nowy Targ

Lekarz, bardzo miły i sympatyczny. Jest ordynatorem na oddziale chirurgicznym gdzie wymagane jest jakies doświadczenie . Tu niestety Pan ordynator poległ że swoim zespołem i nie przyznał się do porażki. Nie polecam.!!!!!

Opinia dodana przez: Basia

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
Nowy Targ

Pani Doktor podczas prywatnej wizyty bez zarzutu. Miła,sympatyczna, delikatna podczas badania. Natomiast w szpitalu odwrotnie. Poza tym błędnie wystawiła diagnozę. Gdyby nie to, pacjentka byłaby dawno po niegroźnej operacji (wycięcia WIDOCZNYCH polipów) - tak to cały czas boryka się z niesamowitym bólem, w kolejce na zabieg.
Pani Doktor uznała że operacja może być groźna i zakończyć się kalectwem do końca życia ( nie widziała podczas badania nic do wycięcia).

Opinia dodana przez: Aleksandra

Wojska Polskiego 24/16
Nowy Targ

Zgłosiłem się do prywatnego gabinetu w przededniu długoterminowego wyjazdu zagranicznego z naglłym bólem w okolicy prostaty. Pan doktor za moje pieniądze był łaskaw uświadomić mnie, że "skoro przychodzę bez badań laboratoryjnych, to równie dobrze mogę skonsultować się ze stroną porad zdrowotnych w Przyjaciółce" bo on nie jest w stanie stwierdzić co mi jest. Za to zażądał 70 zł... Żadnego wywiadu, rozmowy o dolegliwościach, leków - tylko chamstwo w czystej postaci i kasa. Mógł przecież zachować swoje złośliwości dla siebie i zlecić konieczne badania, przy najmniej wiedziałbym jakie wykonać za granicą. Nigdy więcej! Zdecydowanie nie polecam!

Na Równi 50a
Nowy Targ

Bardzo dobry, kompetentny, facowy lekarz. Nie traktuje pacjenta rzeczowo, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Szczerze polecam.

None
Os. Witosa 16/1