Chirurg Ogólny Olsztyn

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.
Dziekuje za cierpliwosc,dziekuje za czas mi poswiecony

Dziekuje za wszystko z calego serca.

Wdzieczna Elzbieta Poschmann

Opinia dodana przez: Elzbieta

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Dajtki, Olsztyn

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Ma duże doświadczenie w zawodzie, jest bardzo uprzejmy i zaraża pogodą ducha. Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Polecam!

Opinia dodana przez: Urszula

Centrum Medyczne "LUX MED" Sp. z o.o. w Olsztynie
ul. Bartosza Głowackiego 28
10-900 Olsztyn

Super fachowiec! Godny polecenia i zaufania lekarz. Pelen empatii i checi pomocy pacjentowi. Szybko stawia prawidlowa diagnoze.

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego męża, ostatnio 1,5 miesiąca temu. "Złote ręce" - szybka rekonwalescencja, prawie niewidoczne blizny. Bardzo dziękujemy.

Opinia dodana przez: B.Sz.

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Miło mi napisać pierwszą opinię o Panu doktorze. Dokładnie tydzień temu miałam operowaną przepuklinę pępkową . Wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko poczułam się dobrze. Bardzo ucieszyłam się, że po operacji nie będę miała blizny, ani szwów do zdjęcia, Pan doktor wybrał optymalną metodę operacji - przez pępek. Miły i skromny człowiek, a przy tym doskonały fachowiec. Dziś byłam na kontroli w przychodni chirurgicznej - wszystko pięknie się goi. Prawie już zapomniałam o operacji, ale zawsze będę wdzięczna doktorowi :) Ogólnie - chirurgia w Szpitalu Uniwersyteckim jest na wysokim poziomie. Dziękuję !

Opinia dodana przez: B.Sz.
Chirurg ogólny Olsztyn lek. med. Michał Puliński

lek. med. Michał Puliński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: jan

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.

Opinia dodana przez: Lila

dr n. med. Artur Piktel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Dajtki, Olsztyn

Jestem pełna podziwu wobec umiejętności i wyjątkowego podejścia do pacjentów. Miałam przyjemność być operowana przez Pana Doktora ( operacja nieplanowana). Już przy pierwszym kontakcie poczułam że trafilam na fachowca i osobę bardzo zaangażowaną w pomoc pacjentom. W sposób jasny, cierpliwy i wyczerpujący wyjaśnił na czym będzie polegała moja operacja i co może w trakcie wyniknąć. Po operacji nie pozostawia pacjenta, kilkakrotnie sprawdzał jak się czuję i tak do końca pobytu.
Panie Doktorze ma Pan w sobie tyle ciepła i empatii...
Pragnę wyrazić swoją wdzięczność i życzę Panu przede wszystkim dużo zdrowia i samych pięknych chwil w życiu. Sobie i wszystkim pacjentom życzę aby na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Pan.
Pozdrawiam gorąco.
Pacjentka :)

Opinia dodana przez: Gość

Szpital Uniwersytecki w Olsztynie

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dziękuję za eksperyment w 100 procentach udany.Stałe się praktycznie lepszy niż natura mnie stworzyła.

Opinia dodana przez: Marek Filip