Chirurg Ogólny Olsztyn

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.

Panie Doktorze
Dziekuje za pomoc w odzyskaniu zdrowia
Jest Pan Wspanialym Czlowiekiem,
Wspanialym ,Wyrozumialym Lekarzem.
Takich nam starszym ludziom potrzeba.
Dziekuje za cierpliwosc,dziekuje za czas mi poswiecony

Dziekuje za wszystko z calego serca.

Wdzieczna Elzbieta Poschmann

Opinia dodana przez: Elzbieta

Centrum Medyczne "LUX MED" Sp. z o.o. w Olsztynie
ul. Bartosza Głowackiego 28
Olsztyn

Super fachowiec! Godny polecenia i zaufania lekarz. Pelen empatii i checi pomocy pacjentowi. Szybko stawia prawidlowa diagnoze.

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Dajtki, Olsztyn

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Ma duże doświadczenie w zawodzie, jest bardzo uprzejmy i zaraża pogodą ducha. Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Polecam!

Opinia dodana przez: Urszula

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
Olsztyn

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego męża, ostatnio 1,5 miesiąca temu. "Złote ręce" - szybka rekonwalescencja, prawie niewidoczne blizny. Bardzo dziękujemy.

Opinia dodana przez: B.Sz.

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
Olsztyn

Miło mi napisać pierwszą opinię o Panu doktorze. Dokładnie tydzień temu miałam operowaną przepuklinę pępkową . Wszystko poszło bardzo sprawnie, szybko poczułam się dobrze. Bardzo ucieszyłam się, że po operacji nie będę miała blizny, ani szwów do zdjęcia, Pan doktor wybrał optymalną metodę operacji - przez pępek. Miły i skromny człowiek, a przy tym doskonały fachowiec. Dziś byłam na kontroli w przychodni chirurgicznej - wszystko pięknie się goi. Prawie już zapomniałam o operacji, ale zawsze będę wdzięczna doktorowi :) Ogólnie - chirurgia w Szpitalu Uniwersyteckim jest na wysokim poziomie. Dziękuję !

Opinia dodana przez: B.Sz.
Chirurg ogólny Olsztyn lek. med. Michał Puliński

lek. med. Michał Puliński

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
Olsztyn

To jest fachowiec. Na pierwszy rzut oka nieprzyjemny, ale zna się na swojej robocie i jest naprawdę dobry. Dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: jan

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

None
ul. Stefana Żeromskiego 8A
Olsztyn

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.

Opinia dodana przez: Lila

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia

Szpital Uniwersytecki w Olsztynie

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dziękuję za eksperyment w 100 procentach udany.Stałe się praktycznie lepszy niż natura mnie stworzyła.

Opinia dodana przez: Marek Filip

Dajtki, Olsztyn

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Lekarz z powołania. Nie zawsze bywa uprzejmy, ale każdy ma prawo mieć gorszy dzień lub być po prostu odrobinę zmęczonym ......