opolskie chirurg ogólny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Nyska 2
Prudnik

Pan doktor Dariusz Sokołowski ze szpitala w Opolu na Katowickiej to lekarz z powołania. Nie tylko wybitny specjalista, ale przyjaciel, zawsze uśmiechnięty, pomocny, dostępny o każdej niemal godzinie dla pacjenta zarówno telefonicznie jak i drogą mailową.

Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

None
ul. Elewów 12/9
Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

Sasanek 8
Łódź

Właśnie zakończyłam leczenie u doktora i dlatego postanowiłam napisać opinie. Miałam problem z hemoroidami, ale dr Sokołowski skutecznie go rozwiązał. Polecam metodę evrf, ze względu na natychmiastowe efekty, krótkie i spokojnie do przeżycia zabiegi oraz przede wszystkim skuteczność!!! Poza tym sam doktor jest bardzo sympatyczny i potrafi podejść do pacjenta w taki sposób, ze tak w sumie krępujące problemy, jakimi są żylaki odbytu i związane z tym skrępowanie i strach szybko znikają. Na początku trochę sie wstydziłam, ze będzie mnie leczyć mężczyzna, a nie kobieta, ale teraz nie żałuje tego wcale i bardzo sie cieszę, ze trafiłam do tego doktora.

Chirurg onkolog

Gdańsk

Wspaniały diagnostyk! Jeśli Pan doktor mówi żeby nie panikować, że jest dobrze, to trzeba mu wierzyć. Kolejne ewentualne badania tylko to potwierdzą. Przekonałam się o tym już dwukrotnie. Jest Pan wspaniały! Dziękuję

Opinia dodana przez: MonikaFK

dr Tadeusz Cielniaszek

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tadeusz Cielniaszek
Krapkowicka 20
Opole

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

Głubczyce

bardzo mi pomógł poleca świetnego fachowca

bardzo mi pomógł poleca świetnego fachowca

dr Piotr Jastrzębski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Medicus

Chwałkowice, Opole

Szybkie rozpoznanie choroby, propozycja zabiegu i jego wykonanie. Oby do lekarzy się nie dostawać, a jeżeli już, to do takiego jak doktor Piotr.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Chwiłowicz

Powstańców Śląskich 9
Strzelce Opolskie

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)

Opinia dodana przez: Snupik22 Snupik22

lekarz Stanisław Bara

Powstańców Śląskich 3a
Dobrodzień

JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM JAKIEGO ZNAŁEM, MIMO SWOJEGO WIEKU I TAK DIAGNOZY SIĘ SPRAWDZAJĄ. NIEJEDEN CHIRURG MOŻE MU POZAZDROŚCIĆ.

lekarz Bogumiła Wasylenki

None
Ozimska 65
Chrząstowice

Najlepsza Pani Doktor świata, oprócz swojej dziedziny zna też kilka pobocznych, co gwarantuje kompleksowe leczenie

Chirurg ogólny Kędzierzyn-Koźle lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Chirurg ogólny

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
Kędzierzyn-Koźle

Wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i leczenia. Szczegółowe podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Sławomir Sobótka

Chirurg ogólny

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NA POCZTOWEJ"
ulica Pocztowa 12
Krapkowice

Profesjonalista w każdym calu, wspaniały specjalista i lekarz, życzliwy i bardzo przyjazny pacjentowi. Mam ogromne zaufanie do Pana Doktora, a fakt że jeżdżę 60km. na wizyty i leczę się w krapkowickim KCZ jest potwierdzeniem rzetelnej opinii. Jestem szczęściarzem, że z polecenia trafiłem do KCZ i pod opiekę Pana Doktora.
Przy takich Lekarzach choć trochę lżej znosi się przykre następstwa długotrwałej choroby.

Opinia dodana przez: Witold W.

lekarz Mariusz Lipka

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Wyzwolenia 7
Zabrze

Doskonały chirurg,kompetentny i znakomity operator.Specjalista od zabiegów trudnych,dla innych chirurgów niemożliwych do wykonania.Do tego rzeczowy i uprzejmy człowiek.Polecam w 100%