Otwock Chirurg Ogólny

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Staszica 27/30
05-400 Otwock

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.

Opinia dodana przez: pacjent

Europejskie Centrum Zdrowie Otwock
Boro 14/18
05-400 Otwock

Jestem po operacji. przepukliny przełykowej 2 tygodnie, Czuje się b.dobrze.Pan. prof.mnie operowal i jestem mu bardzo wdzieczna poniewaz moja przepuklina była bardzo duza. zajmowala 3/4 zoladka, Bardzo przy tym cierpiałam i miałam silne ataki. W chwili obecnej czuje się bardzo dobrze, Dziekuje Panie Profesorze.:)

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy w Otwocku

Otwock

Pan Doktor zoperował mi dwa biodra - endoproteza całkowita. Dzięki Niemu po długim okresie męczarni z powodu bólu i wyeliminowania z codziennych czynności wracam do życia. Wspaniały człowiek i fachowiec. Zaganiany, wiadomo jak to szef oddziału, ale jak już znajdzie czas na rozmowę, to wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z opieki na IV Oddziale Szpitala w Otwocku - pełen profesjonalizm, pielęgniarki i obsługa salowa bardzo miła, wszystko chodzi "jak w zegarku". Polecam i jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze :-)

Katarzyna Kuropatwa

Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. Jarosław Czubak

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Dobry specjalista, kompetentny. Bardzo pomógł córce operując zważając na fakt iż nasz przypadek był szczególny. Operacja przyniosła zapowiadany efekt. Miły w kontaktach z pacjentem. Potrafi w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć przebieg operacji jak również mogące nastąpić powikłania. Godny polecenia

Batorego
Otwock

Pan doktor przeprowadzał u mnie zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Przypadek był dość ciężki, dlatego leczenie trwało ponad 2 miesiące. Jednak sposób leczenia i stawiane diagnozy były niezwykle trafne. Doktor jest osoba opanowaną, doświadczoną, zleca wszystkie niezbędne badania. 100% zaufania :)

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Eugeniusz Szpakowski

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Górna 44
05-400 Otwock

Zostawiając syna w kilnice kardiologicznej Anin byłam pełną obaw po przeczytaniu opinii lekarza który miał operować serce mojego dziecka byłam przerazana czytając opinie ... Ale jeśli wolicie żeby ktoś mówił wam piękne słówka jak było pieknie i wspaniałe i wam to po.oze to sorry ale pomyliliscie adres...jest to fachowiec który nie barwi operacji i nazywa wszystko po imieniu i jest bardzo ostrożny w to co mówi.wspanialy Lekarz i mega wspaniały fachowiec który poważnie bierze sobie odpowiedzialnododpowiedzialnosc za ludzkie życie więc jeśli w przyszłości chcesz oczernic tego człowieka to się zastanów ..Dziekuje bardzo panu doktorów i Eugieniuszowi Szpakowskiemu za piękna postawę jako lekarza i piękna plastykę zastawki mojego syna .dziękuję bardzo jako szczesliwa matka syna któremu przywrócił Pan wiarę w normalne życie. My przestrodze osób które czytają opinię nie dajcie się zwariować..jest to facet któremu można zaufać...jeszcze raz dziękuję

Opinia dodana przez: Emilia

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Kilka lat temu zoperowałem u tego lekarza prawa przepuklinę. Wtedy praktykował w szpitalu państwowym. Źle zniosłem częściowe znieczulenie w kręgosłup (omdlenie, duszności) ale sam zabieg wyszedł dobrze. Było sporo zamieszania przed zabiegiem, bo zdziwiłem się dlaczego doktor nie bierze pod uwagę faktu, że w obowiązkowych badaniach przed zabiegiem przeciwciała HBs wykazywały wartość zerową (chciałem zrozumieć dlaczego nic o tym nie mówi skoro wynik wychodzi poniżej normy). Przekonał mnie, ze to nic groźnego, ze nieraz 'organizm nie wykazuje'. Po kilku latach umówiłem się (w jego prywatnej praktyce) na zabieg na drugiej przepuklinie. Na spotkaniu kilka dni przed zabiegiem umówiliśmy się na całościowe znieczulenie (patrz powyżej - źle wcześniej zniosłem częściowe znieczulanie). W dniu zabiegu stwierdzili, z anestezjologiem, że kwalifikuje się tylko do znieczulenia w kręgosłup (nie wiem na podstawie czego - bo anestezjolog nawet mnie nie zbadał, wg mnie najbardziej prawdopodobny powód wynikający z rozmowy to brak czasu tym dniu). Zrezygnowałem z zabiegu, wyszedłem z gabinetu. Doktor Dib wyszedł za mną na korytarz i przy recepcji w obecności personelu, postronnych osób i mojej żony perorował, że jestem histerykiem, co pamięta z poprzedniego zabiegu, do gabinetu powinienem wchodzić z żoną i temu podobne uwagi. Czyli 'kultura', 'profesjonalizm' i 'umiejętność' zachowania tajemnicy lekarskiej. Przy jego cenach, w porównaniu z innymi gabinetami w Warszawie, spodziewałbym się profesjonalizmu w każdym aspekcie a nie tego co otrzymałem. Bez polecenia dla kogokolwiek.

Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Krzysztof Krępski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Pogodna 19e
05-400 Otwock

Nie polecam tego goscia ,strasznie pazerny na pieniądze,wizyta trwa srednio 2 minuty ,nie powinien być lekarzem tylko bankierem

Opinia dodana przez: Sylwester

Szpital