Chirurg Ogólny Pabianice

Chirurg ogólny Pabianice dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Pabianice

Najwyzsze slowa uznania za kompetencje, empatie,wiedze.Z calego serca polecam p dr.Jego umiejetnosci sa niespotykane.Potrafi podczas jednej wizyty odmlodzic kobiete o 10 lat za niewielka cene.Szczerze polecam. Bogna Strzelczyk

Opinia dodana przez: Bogna Strzelczyk

None
Szpitalna 2
Pabianice

Wspaniały lekarz . Profesjonalista . Ciepły , oddany swojej pracy. Uratował moje życie . Cudowny człowiek.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Chirurg ogólny Pabianice dr n. med. Włodzimierz Koptas

Przychodnia
gen. Romualda Traugutta 6
Pabianice

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego

Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krzysztof Lukas

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Warszawska 63 lok. 2
Pabianice

Super lekarz.Niesamowite podejście do dziecka.Uprzejmy, sympatyczny.Jak najbardziej godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marta

Pabianice

Stosunek lekarza Bogdana Rosiaka do pacjenta oceniam bardzo negatywnie. Jest arogancki, Pacjentowi nie pozwala zadawać pytań, pokazuje swoją wyższość nad pacjentem. Po raz pierwszy miałem kontakt z tak niemiłych lekarzem ,podczas trzeciej wizyty musiałem zrezygnowałem z usług lekarza.

Opinia dodana przez: Piotr

vitasana

Pabianice

Jeden z najlepszych, a wciaz nie docenianych polskich chirurgow.

Jeden z najlepszych, a wciaz nie docenianych polskich chirurgow.

lekarz Krzysztof Motor

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

FALC Medycyna Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 39
Pabianice

gbur,ignorant zadufany w sobie osobnik dla którego nie liczy się pacjent tylko kasa, zdecydowanie nie polecam usług tego osobnika

Opinia dodana przez: Olek

Pabianice

Piszę w imieniu mojej żony ponieważ jej stan zdrowia nie pozwala jeszcze na siedzenie przed komputerem .Długo zastanawiałem się nad dzisiejszym zajściem z udziałem Pana doktora Stanka w przychodni Eskulap i nie mogę pojąć ze lekarze którzy przysięgli pomoc ludzią są tak nie czuli i obojętni a zarazem czują się pół bogami. A pacjent który łoży ze swoich składek na wyuczenie i utrzymanie służby zdrowia jest śmieciem i nikim.Wracając do dzisiejszego zajścia żona miała skierowanie z oddziału chirurgi onkologicznej po poważnym zabiegu na kontrolę i zdjęcie szwów wiec trafiła do w/w lekarza który przyjmował w dniu dzisiejszym w przychodni od godziny 11 do godz 14 .W poczekalni była tylko jedna osoba , kiedy żona zapytała się czy pan Doktor ja przyjmie stanowczo usłyszała ze nie ma szans mimo że była godzina 11.45 i nikogo już w poczekalni. Ton i mina dala do zrozumienia ze nie ma po co czekać. Jeden pacjent na dzień w przychodni i szybko prywatna? U weterynarza z psami jesteśmy lepiej traktowani!

None
Ludowa 4