Lekarze Chirurg ogólny Piekary Śląskie

lekarz Tomasz Olszewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
41-904 Piekary Śląskie

Pan dr wspaniały i serdeczny w stosunku do pacjenta. Lekarz o wielkim sercu potrafi wysłuchać i wytłumaczy o co chodzi odnośnie choroby. To człowiekowi potrzebne jeśli nie rozumie. Oddany dla pacjenta całym sercem. Właśnie jestem po operacji i bardzo dobrze się czuje. Polecam każdemu. Jest człowiekiem i lekarzem z powołania
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Kabziński

41-940 Piekary Śląskie

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.
Opinia dodana przez: maria

lekarz Wojciech Śliwiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

41-904 Piekary Śląskie

Lekarz który u mnie wykonywał operację udrożnienia tętnicy szyjnej. Kompetentny, miły, uprzejmy po prostu super. Czułem się jak niebie. Godny polecenia a przy okazji chciałbym bardzo serdecznie Mu podziękować. Dzięki Doktorze! Operacja wykonana na Oddziale Chirurgi Naczyniowej w Dąbrowie Górniczej
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Tomasz Schaefer

Piekary Śląskie

Świetny lekarz i człowiek. Zgłosiłam się do niego z silnymi bólami brzucha i podejrzeniem zapalenia trzustki. Pięć miesięcy wcześniej urodziłam dziecko, więc byłam przerażona, bo taki maluch w domu, a ja przez bóle byłam niezdolna do funkcjonowania. Okazało się, że przyczyną były kamienie w pęcherzyku żółciowym. Dr Schaefer najpierw skierował mnie na gastroskopię do szpitala w Lublińcu, gdzie pracuje, a następnie wykonał zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Zawsze opanowany i uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo mierny lekarz Megrez Tychy. Podczas przyjęcia na izbie przyjęć nie wykonał żadnego podstawowego badania palpacyjnego. Lekarz powinien obejrzeć i zbadać palpacyjnie kręgosłup, co mogłoby pozwolić rozpoznać np. skrzywienia lub inne nieprawidłowości w jego budowie. Badanie takie jest pierwszym badaniem kręgosłupa, które lekarz powinien wykonać w gabinecie, tym bardziej na izbie przyjęć. To nie jest mój pierwszy przypadek, przy którym Pan dokrot podszedł do tematu bardzo pobierznie. Szkoda, że na ...
Opinia dodana przez: Anonim Tychy

dr Robert Gradzik

Proktolog, Angiolog

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Po długim borykaniu się z problemem i (niestety) po doprowadzeniu do poważnego stanu zapalnego, odważyłam się w końcu odwiedzić proktologa. Pierwszej wizyty nie wspominam mile, bo Pan Doktor X na podstawie mojego słownego opisu dolegliwości stwierdził, że na pewno mam co najmniej 4 hemoroidy, które wymagają natychmiastowego zabiegu. Zaoferował zabiegi za kosmiczne kwoty i nastraszył rygorystyczną dietą do końca życia. Wystraszona nie na żarty postanowiłam udać się do jeszcze jednego ...
Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

41-940 Piekary Śląskie

Ja polecam . Zostałem zoperowany przez p. Marka . Czytam komentarze m no cóż, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Dlatego i ja skorzystam . Przed wieloma laty słyszałem o tym lekarzu jeszcze wtedy nie wiedziałem, że mam problem z tarczycą. W rodzinie miałem profesora doktora ortopedę traumatologa, wujka który wykładał na WAM w Łodzi. Jego pasją była nauka i leczenie ludzi. Jeździł Warburgiem :) Jak spotkałem pana Marka , ...
Opinia dodana przez: Krzysztof Kruczek

lekarz Michał Mielnik

Chirurg urazowy

Piekary Śląskie

Witam.Jeszcze w swoim życiu nie spotkałam takiego cudownego lekarza o tak wielkim sercu.Pan Doktor Mielnik ma nie tylko cudowny kontakt z pacjentem ,ale z całych sił stara się mu pomóc i co najważniejsze jego pomoc jest 100%.Jest pełen empatii czego naszym ortopedom brakuje.Gdy już znikąd niebylio pomocy a moje nogi w opłakanym stanie ,trafiłam do Dr Mielnika,teraz jestem już po operacji i odzyskuje chęć życia.Dziekuje Panie doktorze.Anna Koput
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

NZOZ "LAMBDA" Sp. z o. o.
ul. Wyzwolenia 2A
41-940 Piekary Śląskie

Lekarz o bardzo profesjonalnym podejściu. Miły i empatyczny. Bardzo dokładnie tłumaczy co będzie robił, plusy i problemy które może napotkać przy leczeniu. Lekarz żywo zainteresowany problemem pacjenta oraz dalszym losem leczenia po wyjściu ze Szpitala. Gorąco polecam Negatywne opinie które widzę nie mają potwierdzenia. Jeśli mądra osoba się wczyta nie dotyczą one leczenia a sytuacji które mogły sfrustrować te osoby
Opinia dodana przez: Marzena

dr Maciej Cofalik

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
ulica Generała Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Kompetentny, trafna diagnoza-jestem juz po zabiegu !! Polecam. Wszystkim którzy nie lubią tracić czasu na zbędne chodzenie po poradniach Jan P

lekarz Dariusz Nitka

41-940 Piekary Śląskie

Polecam bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Diagnozę stawia szybko i trafnie. Operuje z należytą starannością. Dobry lekarz
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Wojciech Jagoszek

Ortopeda, Anestezjolog

Piekary Śląskie

nieprzyjemny, nadęty i zarozumiały, należałoby paść przed nim na kolana by raczył zbadać czy wysłuchać, na swoim koncie lekarskim ma jednak udaną transplantacje ręki.

lekarz Jolanta Luksa-Pydych

lekarz Sylwia Miglus

lekarz Wiesław Duda

Chirurg ogólny, Urolog

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 19/3

dr Tomasz Stępień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Praktyka Lekarska"
Mikołaja Kopernika 19

lekarz Krzysztof Pietraszek