Lekarze Chirurg ogólny Poznań

dr n. med. Magdalena Snoch-Ziółkiewicz

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Pani doktor jest profesjonalistą, badanie, diagnoza, natychmiastowe działanie i wspaniałe, ciepłe, podejście do pacjenta to tylko niektóre jej atuty. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Rafał Polaszewski
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA
                                       lekarz Artur Gromadziński

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga
                                       dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

dr Piotr Nowaczyk jest wyjątkowym człowiekiem ,ma cierpliwość i czas dla pacjenta , wszystko wytłumaczy i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji. Zaufałam doktorowi. Jest specjalistą w swojej dziedzinie i jeśli zdecyduję się na rekonstrukcję usuniętej piersi to tylko u doktora Nowaczyka. Jeszcze raz bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Arleta
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował ...
Opinia dodana przez: kami37
                                       prof. Michał Stanisić

prof. Michał Stanisić

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Bardzo kompetentny i dokładny specjalista naczyniowy. Leczę u pana doktora zakrzepicę, i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Mocno polecam
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
                                       dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Na Szańcach 11a
Poznań

kompetentny ,uprzejmy, same plusy,, polecam ,godny zaufania ,przyjazny gabinet .bardzo pomocny,dobry kontakt z pacjentem ,
Opinia dodana przez: karina
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grażyna
                                       lek. med. Leszek Lipiński

lek. med. Leszek Lipiński

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Bardzo zaangażowany. Rzeczowy, miły , bardzo ludzki w podejściu do pacjenta. Pełny profesjonalizm polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy
                                       dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Poznań
ul. Morawskiego 2C
Poznań

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Rafał Garstecki

Os. Kosmonautów 104 A
61-642 Poznań

Pan Doktor Rafał Garstecki to profesjonalista najwyższej klasy. Rewelacyjne podejście do pacjenta podczas badań endoskopowych, niebywała życzliwość, imponująca wiedza medyczna, kunszt lekarski, niepowtarzalna intuicja chirurgiczna - to cechy Pana Doktora. Dziękuję Bogu, że trafiłam do tak zaufanego i doświadczonego specjalisty. Justyna
Opinia dodana przez: Justyna

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

U pana doktora byłam trzykrotnie, usuwał mi ósemki. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa pomoc, a także wysoka kultura osobista. Pan Szulc był miły, zarażał spokojem, dzięki czemu sam zabieg, który przecież z reguły nie należy do najprzyjemniejszych, przebiegł bezproblemowo, bez bólu, na spokojnie. Pan doktor poinstruował mnie o higienie po zabiegu oraz spodziewanych efektach po ustąpieniu znieczulenia. Jeśli ktoś ma do wykonania stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nieustannie odsyłam do Pana doktora Marka ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Fedorowicz

Gabinet
Poznań

Albert Einstein mawiał: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej...". Ja twierdzę,że jest jeszcze trzecia rzecz co do której jestem pewien…” Nieskończone podziękowania dla doktora Tomasza Fedorowicza za jego niezwykły profesjonalizm, empatię (czasem niedocenianą) i altruizm (siłę, czasami też niedocenianą) które sprzyjają zdrowiu.
Opinia dodana przez: Ryszard Kaftański

lekarz Jarosław Adamczak

Chirurg dziecięcy, Torakochirurg

Poznań

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!

dr n. med. Milud Shadi

Chirurg dziecięcy

Poznań

Doktor Shadi to wybitnie kompetentny lekarz, empatyczny, rzeczowy i elokwentny. Dzięki niemu przed moją Córką lepsze życie bez reformacji stóp.
Opinia dodana przez: Paweł
dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia

lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Ułańska 19
Poznań

Wspaniały sympatyczny, podejście do dziecka niesamowite, rozmowa z rodzicem idealna, mega spokojny gdybyśmy mieli takich lekarzy wszystkich medycyna była by piękna i pacjęci też byli by inni. Gorąco polecam wszystkim tego chirurga.
Opinia dodana przez: Justyna Żylińska

dr Jacek Olejniczak

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za usunięcie kaszkaów na głowie. Zabieg Pan Doktor przeprowadził bardzo profesjonalnie. Mimo mojego stresu i zdenerwowania bardzo szybko przez swoje miłe podejście mnie uspokoił. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Miejsca po wycięciu goją się piękne . I nie mam problemów z kaszakami, które bardzo mi przeszkadzały. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora pacjentom potrzebujacym pomocy chirurgicznej otrzymacie Panstwo dobrą, profesjonalną pomoc oraz ...
Opinia dodana przez: Beata