Chirurg Ogólny Rzeszów

Wolny termin: 28 Maj o 16:00. Sprawdź inny. # 1

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Pan Doktor pomógł mi już pięć razy. Fachowość, podejście do pacjenta, komunikatywność znakomite. Wielka kultura osobista. Każdemu, kto ma problemy proktologiczne, z jamą brzuszną /np woreczek, przepukliny/ polecam Pana Doktora. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Ewa

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Doktor Międlar uratował mi życie. Gdyby nie jego natychmiastowa i profesjonalna pomoc w środku nocy gdy pękła mi tętnica wątrobowa i straciłam mnóstwo krwi, dawno by mnie nie było. Operacja trwała 4 godziny. Dziękuję po prostu. Do tej pory inni fachowcy pytają, kto dokonał takiego cudu. Ania K.

NZOZ "MATI-MED"
Stefana Starzyńskiego 5A
35-508 Rzeszów

Pan Robert Schwarz – specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej - to człowiek życzliwy a lekarz znakomity (!) w diagnozie i leczeniu nawet „najczarniejszej” miażdżycy. Szczęśćiarz jestem, bo trafiłem na Pana doktora w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej i dzisiaj nie tylko chodzę, ale mając 70 lat zdrów wykręcam rowerem tysiące kilometrów po Podkarpaciu.
Panie Doktorze – dziękuję za odzyskaną radość życia!

Zdzisław Dziedzic

Opinia dodana przez: Zdzisław

Gabinet lekarski

67-000 Rzeszów

Operacja przepukliny pachwinowej . Olbrzymia profesjonalność , rzeczowość , dobry kontakt przed i po operacji. Wybór sposobu leczenia i rekonwalescencji idealnie dobrany do przypadku pacjenta.

Opinia dodana przez: Andrzej

Ustrzycka 3A
35-504 Rzeszów

bardzo dobry lekarz ,wykonywal mi zabieg usuniecia czyraka w piersi na izbie przyjec szpitala ..Polecam bardzo

Opinia dodana przez: karolina

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Przychodnia specjalistyczna
plac Wolności 17
35-073 Rzeszów

Doktor Szczerba, to bardzo, bardzo, bardzo utalentowany chirurg-onkolog, a przy tym bardzo serdeczny i bardzo zorientowany na pacjenta człowiek. Panie Doktorze, jako Pana pacjenci jesteśmy szczęściarzami, że Pan jest! DZIĘKUJĘ serdecznie za Pana bardzo szlachetną postawę, profesjonalną opiekę i Pana Doktora troskę!
Jan T z Jarosławia

Opinia dodana przez: Jan

Działalność Pogotowia Ratunkowego
Księcia Józefa Poniatowskiego 4
35-026 Rzeszów

Krzysztof Poszytek - znakomity i przesympatyczny lekarz w Rzeszowskim Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Chirurg z powołania, wirtuoz skalpela (i nie tylko) a i w dowcipie też cięty. Doświadczyłem na sobie talentów Pana Doktora i dziś nie tylko chodzę, ale mimo mojej siedemdziesiątki na rowerze jeżdżę tak, że Podkarpacia mi czasami już mało.
Panie Doktorze, wielkie dzięki i każdemu polecam w potrzebie!

Zdzisław Dziedzic

Opinia dodana przez: Zdzisław

Lwowska 74A
35-301 Rzeszów

Bardzo dobry specjalista godny polecenia. Bardzo uczciwy i oddany swojej pracy
Pol roku temumiałam operowanie haluksy,doktor Wojnarowski zrobił to perfekcyjnie . Ból do zniesienia , a opieka lekarza bardzo dobra. Bardzo polecam

Bardzo dobry specjalista godny polecenia. Bardzo uczciwy i oddany swojej pracy

Opinia dodana przez: Aleksandra

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))

Opinia dodana przez: Ewa