chirurg ogólny starogard gdański

lekarz Zbigniew Ciosek

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
dr. Józefa Balewskiego 1
Starogard Gdański

To bardzo dobry specjalista! Polecam z całego serca. Jest kompetentny, miły i szczery. Od lat mnie prowadzi i za nic nie zmienię lekarza!

lekarz Krzysztof Klawonn

os. Kopernika 5/12
Starogard Gdański

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

Robert Wierzba

Starogard Gdański

Szczerze polecam, bardzo miły i zaangażowany lekarz. Najlepszy ze Starogardu Gdańskiego. Byłam prywatnie i dowiedzialam się Wszystkiego czego chciałam.

Opinia dodana przez: misia

lekarz Antoni Klawiński

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o NZOZ Szpital Specjalistyczny św.Jana w Starogardzie Gdańskim
Balewskiego 1
Starogard Gdański

super kompetencje,wysoka kultura osobista, znakomite tłumaczenie choroby i naprawdę godny polecenia

Opinia dodana przez: zbigniew

lekarz Grzegorz Błąk

SPZOZ Przychodnia Lekarska
ul. Hallera 21, Starogard Gdański
Starogard Gdański

Nie miałem nawet okazji podziękować, więc czynię to tą drogą. Dziękuję doktorze. Pacjent z usunietym pęcherzykiem żółciowym ;-)

Opinia dodana przez: Ryszard

Artur Biernacki

Starogard Gdański

Wspaniały lekarz!!! Fachowiec w 100% !! Polecam z czystym sercem i sumieniem !!! :)
Wczoraj miałam wycinane obce ciało spod ...

Wczoraj miałam wycinane obce ciało spod lewej stopy.. Podejście rewelacyjne, tłumaczenie zrozumiałe a sam zabieg - prawie bezbolesny!! Dziś boli gorzej,ale taka kolej rzeczy! Tak czy owak lekarz świetny!

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Rafał Landowski

SPZOZ Przychodnia Lekarska
ul. Hallera 21, Starogard Gdański
Starogard Gdański

W zupełności zgadzam się z poprzednią opinią. Nikomu nie polecam. Ten człowiek minął się z powołaniem i nigdy nie powinien mieć do czynienia z ludźmi, szczególnie chorymi.

Opinia dodana przez: Maria