Lekarze Chirurg ogólny Suwałki

dr hab. n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Centrum Medyczne Suwałki
Ludwika Waryńskiego 41b
16-400 Suwałki

Najlepszy lekarz z najlepszym podejściem do dzieci.Oby więcej takich ludzi jak Pan doktor Krzysztof Kirejczyk. Sympatyczny, bardzo pomocny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy styczność.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marcin Opolski

Suwałki

Za altruizm, za poswiecenie, za wszystkie starania, ktore Pan wlozyl, za to ,ze uratowal Pan nie tylko moje zdrowie, ale rowniez zycie prywatne i zawodowe. Chyle czola Panie doktorze, niewielu jest ludzi w dzisiejszym swiecie godnych takiego szacunku. Bardzo, bardzo dziekuje, to tylko slowa, ktore nie sa w stanie wyrazic mojej wdziecznosci...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Aleksy Lewszuk

gen. Kazimierza Pułaskiego 73 lok. 15
Suwałki

lekarz z prawdziwego zdarzenia - bardzo uprzejmy,kompetenty, dokładny, z poświęceniem - widać, że lubi swój zawód

lekarz Szymon Florczyk

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam. Wielkie wyrazy szacunku Panie doktorze! Polecam z całego serca za całokształt podejścia do pacjenta
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

Henryk Usowicz

16-400 Suwałki

Pan Doktor, zdecydowanie lekarz z powołaniem, inteligentny, bardzo fachowy, super atmosfera w trakcie badań i poza nimi, bardzo doświadczony lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, niczego nie bagatelizuje, wręcz przeciwnie, żeby wszyscy lekarze tacy byli....... Byłem u wielu lekarzy, ale tak dobrego człowieka i specjalisty jeszcze nie spotkałem. Ogromnie się cieszę, że trafiłem na doktora. Serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Suwałki

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

lekarz Janusz Fic

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Świetny lekarz, trafiłam do szpitala i byłam przerażona, dzięki Panu Doktorowi poczułam się bezpiecznie, wykonał wszystkie niezbędne badania i udzielił dokładnej informacji. Jeśli trafisz na SORze na tego Pana Doktora, to masz szczęście.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Beata Karwowska-Bordzio

Chirurg ogólny, Urolog

ulica 11-Listopada 3/25
16-400 Suwałki

Pani dr Beata Bordzio jest lekarzem godnym polecenia,jest bardzo miła i empatyczna ,jestem jej wdzięczna za profesjonalne podejście do mojej osoby
Opinia dodana przez: Ewa.P

Andrzej Jagłowski

16-400 Suwałki

Pan doktor szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem, dzięki czemu badanie odbywa w dobrej atmosferze. Komunikatywny, udziela potrzebnych wyjaśnień. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Krzysztof Górnicki

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

Dyżury Kontraktowe Gabinet Lekarski Górnicki Krzysztof Jacenty
16-400 Suwałki

Chamski, nieuprzejmy. Byłem z matką która źle słyszy, zbywał jej pytania a mnie wyprosił z gabinetu. W poczekalni gabinetu inni pacjenci poinformowali mnie, że lekarz jest znany z chamstwa. Pierwszy i ostatni raz. Nie rozumiem dlaczego szpital w Suwałkach ma z nim umowę.
Opinia dodana przez: Michal

ulica Witosa 4a/117

lekarz Szymon Bukowski

lekarz Bogusława Golców-Grabińska

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13

lekarz Algiment Wołyniec