świętokrzyskie chirurg ogólny

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Internista Warszawa lekarz Andrzej Zieliński

Internista

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Mądry i myślący lekarz. Pracuje w Klinice Kardiologii na Banacha więc oprócz wiedzy praktycznej ma kontakt z "nowinkami".
1. Widzi ...

1. Widzi pacjenta a nie "jednostkę chorobową".
2. Widzi człowieka a nie "przypadek"
3. Bada a nie odwala wizytę
4. Jest kardiologiem, ale mnie wykrył chorobe przewodu pokarmowego ( inni specjaliści mieli z tym problem).
5. Jest punktualny co jest u lekarzy dużą rzadkością. Staram sie byc pierwsza zapisana pacjentka i pan doktor zawsze jest przed czasem
6. Mówi i tłumaczy , odpowiada na pytania ( czasem mi głupio, że takie naiwne)
7. Nigdy sie nie zdarzyło ( a jestem pacjentka pana doktora już 8 lat), zeby zadzwoniła mu komórka
8. Ma zwyczaj mycia rąk ( rzadkość u personelu medycznego)
9. Potrafi dogadac sie także z dziecmi
10. Nie straszy, nie wypisuje najdroższych leków- gdy trzeba znajdzie tańszy odpowiednik co ważne dla emeryckiego portfela.
11. Polecam!

lekarz Andrzej Zielinski

Chirurg naczyniowy

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej
Królewicza Jakuba 37

polecam zdecydowanie i pod każdym względem.

polecam zdecydowanie i pod każdym względem.

lek. dent. Andrzej Zieliński

Piłsudskiego 4/27
Bydgoszcz

Super człowiek, lekarz i fachowiec - polecam głównie tym osobom, które boją się usuwania zębów, oraz zabiegów towarzyszących przy plombowaniu

prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Alergolog   (+1 więcej)

NIEAKTUALNE

None

Najlepszy lekarz w Polsce!!! Super podejście do pacjenta, pełen kompetencji zawodowych, przy tym pełen humoru...wymagający ale i delikatny...polecam!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Ginekolog

Kosynierów Gdyńskich 17 lok. 1
Gorzów Wielkopolski

Pan doktor ma zawsze tyle czasu ile trzeba, wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczy i nie ignoruje żadnego problemu. Bada bardzo delikatnie. Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem Jego pacjentką od 16 lat i zawsze byłam leczona skutecznie i profesjonalnie. Bardzo polecam Pana doktora

szpital
44444
Jantar

Z niedowierzaniem patrzę na niektóre z wpisów na tej stronie. Moje doświadczenie związane z leczeniem żylaków u doktora Zielińskiego jest jak najbardziej pozytywne. To on w końcu wyleczył moje nogi po moich wcześniejszych wizytach u internistów, dermatologów i innych specjalistów, którzy próbowali mi pomóc.

Opinia dodana przez: Anna

dr Andrzej Zielinski

Chrzanów

Zdecydowanie polecam lekarza Zielińskiego, bardzo kompetentny i konkretny. Świetny chirurg z poczuciem humoru, do którego ustawiają się tłumy pacjentów.

Pediatra

Piłsudskiego 34/53
Skarżysko Kościelne

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Wspaniałe podejście do dziecka. Rzeczowo i dokładnie tłumaczy i rozmawia z rodzicem na temat dziecka choroby i jej leczenia. Poświęca dużo czasu. Polecam. Szkoda tylko że przyjmuje tylko jeden dzień w tygodniu w przychodni na NFZ.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Psychiatra

zus

Wrocław

Brak kompetencji, nieumiejętność słuchania, lekceważenie, brak komunikacji, brak zrozumienia, olewający stosunek, to tylko kilka określeń jakie cechują tego człowieka. Nieodwracalny uraz kręgosłupa i towarzyszące mu cały czas nawracające bóle to dla "pana doktora" żaden uszczerbek na zdrowiu. Tacy ludzie nie powinni się zajmować tym fachem, bo zamiast pomagać ludziom, tylko im szkodzą.

Opinia dodana przez: Łukasz

dr Andrzej Zieliński

Lekarz rodzinny

przychodnia ul.Sportowa

Nasielsk

nie polecam nie miły nie potrafi leczyć a jedynie szkodzi,omijać szerokim łukiem takich pseudo lekarza

Opinia dodana przez: Daniel

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
Kielce

Godny polecenia lekarz i po prostu wspaniały człowiek. Kompetentny, uprzejmy i bardzo zaangażowany. Oby więcej takich lekarzy!

lek. med. Jarosław Miszczuk

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Bylam u Pana Doktora na wizycie, zbadal mnie i uznal ze lepiej zajmie sie mna inny lekarz do ktorego podal mi namiar. Bylam pewna ze tak czy siak za wizyte zaplace, poniewaz mnie badal i stracil na mnie troche czasu... a kiedy zapytalam ile place za wizyte odpowiedzial ze przeciez w niczym mi nie pomogl wiec za nic nie bede placic! Takze jesli obawia sie ktos lekarza, dla ktorego ten zawod to tylko zbijanie kasy to Pana Salwowkiego z pewnoscia polecam... Spokojnie i milo wszystko wyjasni i z tego co widze do kazdego podchodzi jak czlowiek :)

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16
Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

lekarz Paweł Kundera

ul. Nowa 27/2
Kielce

Od początku do końca profesjonalnie wykonany zabieg, a przy tym bardzo fajny, pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Robson

lekarz Andrzej Dembowski

DARIMED - Centrum Zdrowia
ul. Prosta 42
Kielce

Lekarz z powołania, grzeczny, sumienny, znający się na swojej profesji. nawet w sprawach trudnych ma ujmujący stosunek do pacjenta

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Piotr Nieroda

Szpital Kielecki

Kielce

chirurg potrafiący wytłumaczyć pacjentowi wszystko czego pacjent chce wiedzieć, świetny lekarz, cierpliwy :)

Opinia dodana przez: Jas_to_ja

lekarz Norbert Sławeta

ulica Matejki 7
Kielce

Bardzo dobry specjalista od 20lat próbowałam leczyć sie i nikt nie po kierował mnie jak Pan doktor .polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bogusław Lewandowski

ul. Kryształowa 2
Kielce

Z czystym sumieniem polecam dr. Lewandowskiego! Fachowość, profesjonalizm i dobro pacjenta!
www.chirurg-lewandowski.eu

www.chirurg-lewandowski.eu