Chirurg Ogólny Tarnów

lekarz Jerzy Otfinowski

Krakowska 202
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam,poza tym wspanialy czlowiek .Idac na operacje powiedzialam:Panie doktorze niech Pan robi co potrzeba mam do Pana 100proc zaufania. Teraz mam nie 100 proc. ale 1000 proc. zaufania..Polecam bardzo!!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Paweł Oleksy

Chopina 6a
Tarnów

Potwierdzam. Pacjent nie czuje się intruzem. Można uzyskać rzeczową, wyczerpującą odp. na pytania. Pan doktor jest wyrozumiały, cierpliwy i miły.

lekarz Adam Gąsior

None
ul. Witolda Rogoyskiego 25A/1
Tarnów

Rewelacyjny Pan doktor. Aż chce jeszcze chorować. Super podejście do pacjentów. Szybkie terminy. Super cięcia i małe blizny. Polecam

Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Mariusz Majewski

Tarnów

Profesjonalny,kompetentny jako lekarz i w mojej ocenie bardzo dobry,wyrozumiały,cierpliwy jako człowiek.Mam do dr Majewskiego pełne zaufanie. To jest "mój lekarz".Serdecznie polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Jacek Stanula

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Tarnów

Pan Doktor Jacek Stanula to wspaniały lekarz. Jestem mu wdzięczna za to, że podjął się skomplikowanej operacji, która zakończyła się sukcesem, a także pozwoliła na uniknięcie stomii. Pan Doktor jest nie tylko świetnym chirurgiem, ale przede wszystkim dobrym, bezinteresownym człowiekiem. W trakcie leczenia nigdy nie okazał obojętności, zawsze był dla mnie miły i uśmiechnięty, co niejednokrotnie podnosiło na duchu. Jednym słowem - prawdziwy lekarz z powołania. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Jacek Marczyński

Bitwy pod Monte Cassino 5 lok. 265
Tarnów

Świetny lekarz, na prawdę godny polecenia! Wykonywał mi zabieg, którego strasznie się bałam, dodał otuchy, wytłumaczył wszystko co i jak, gdy miałam pytania( nawet te najbardziej głupie) na wszystko odpowiedział. Oby takich lekarzy więcej!!

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Knap

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Tarnów

U pana doktora leczę sie trzy lata.Wspaniałe podejscie do pacjenta,wyrozumialosc w chwilach zwątpienia.Sluzy zawsze radą i pomocą.Godny polecenia.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Zgajewski

Przychodnia Rodzinna nMedica
PARKOWA 2
Tarnów

Świetny lekarz, który szybko podejmuje leczenie. Naprawdę troszczy się o pacjentów, zarówno w przychodni jak i na oddziale. Polecam go, gdyż miałam okazję leżeć na mieleckim oddziale i w konfrontacji z innymi lekarzami on zdecydowanie zajmuje u mnie nr 1.

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Chirurg ogólny, Ortopeda

NZOZ " EUROMED" Marta Janosz
ulica Szewska 12
Tarnów

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Ruda

Goldhammera 10
Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię.
Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i ...

Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam
Panie Doktorze