Toruń Chirurg Ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny

87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Elźbieta

Wojewódzki szpital zespolony

Toruń

Wspaniały lekarz. W szpitalu w Toruniu usunął mi laparoskopowo zmieniony zapalnie (zgorzel) pęcherzyk żółciowy. Mimo, iż była niedziela zarówno lekarze jak i cały personel działali na pełnych obrotach. Jestem wdzięczna lekarzowi i całemu personelowi.

Zakład Patomorfologii
Św. Józefa 53/59
87-100 Toruń

Trafiłem do szpitala z krytycznym niedokrwieniem dolnej lewej kończyny. Doktor Drojecki wraz z zespołem dokonali chyba cudu bo przed zabiegiem mogłem co najwyżej przejść 120 metrów i stałem jakbym przebiegł 5km. Dzięki wiedzy, umiejętnością i podejściu do mnie jako pacjenta nadal mam nogę i mogę w końcu bez obaw wyjść na spacer z wnukami. Jak najbardziej polecam bo dobrych i kochających swoją pracę lekarzy nie zawsze da się spotkać. A co do innych opinii (negatywnych) - ja tego nie potwierdzam było wręcz inaczej. Dzięki doktorze.

Opinia dodana przez: Sławomir z grudnia 2017

Toruń

Dosknaly specjalista, który uratował życie wielu torunian. Byl wieloletnim ordynatorem oddziału chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Toruniu. W czasie wojny walczył w oddziale AK " por.Potoka" .

Opinia dodana przez: Dariusz

Zespół Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Hospicjum "Światło" Dział Opieki Ambulatoryjnej i Domowej
Grunwaldzka 64
87-100 Toruń

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem
Dziękuję

Dziękuję

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Lekarz o najwyższej klasie odpowiedzialności , empatii do pacjenta , profesjonalny , wzór do naśladowania nie tylko dla młodszych kolegów.Szpital Matopat wzorowy w zakresie pobytu pacjenta .
dwie operacje udane w rewelacyjny sposób.
pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. ...

dwie operacje udane w rewelacyjny sposób.
pozdrawiamy , polecamy , dziękujemy. Adam P wraz żoną Małgorzatą P

Opinia dodana przez: Adam/Gosia

św. Katarzyny 7
Stare Miasto, Toruń

Dzięki temu lekarzowi mój tato jest już 8,5 roku po całkowitej resekcji żołądka, oczywiście z powodzeniem :)Bardzo jesteśmy mu wdzięczni.Niestety słyszałam, że w Golubiu-Dobrzyniu już nie pracuje (dobrych lekarzy nikt nie szanuje)

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Toruń

słuchajcie, czy wiecie gdzie on teraz przyjmuję?słyszałam ,że otwiera jakiś prywatny gabinet, ale jeszcze nie wiem gdzie. potrzebuję jakiś numer kontaktowy.

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz, Borkiewicz
ul. Kołątaja 10a
87-100 Chełmińskie Przedmieście, Toruń

Bardzo polecam pana doktora Sadowskiego Adama z takim podejściem do pacjenta tak miłego lekarza to jeszcze nie spodkałam ,żeby tak troszczył się o pacjenta i,.Bardzo dobry chirurg naczyniowy każdemu polecam godny polecenia wysokiej klasy lekarz z powołania. Jestem pod ogromnym wrażeniem Dziękujemy Prusik S