Chirurg Ogólny Wrocław

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16
Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

AESTETICA Chirurgia Plastyczna
Żelazna 54 lokal 2
Wrocław

Po zabiegu nie mam na razie żadnych zastrzeżeń! Kontakt i konsutacja przebiegła w spokojnej atomosferze co w połączeniu z podejściem lekarza ( jak widzę potwierdzoen opiniami ) poskutkowalo, że zdecydowałem się na zabieg. Minął tydzień, wszystko idzie w dobrą stronę, dziękuję dla dr Jarlińskiego

Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Gabinet lekarski

Wrocław

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne LUX MED

Wrocław

Dziękuję bardzo serdecznie za korektę ust. Teraz mają naprawdę ładny kształt o jakim zawsze marzyłam. Pan doktor jest rewelacyjnym fachowcem a to tego wspaniałym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Arleta

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

lekarz Marcin Świder

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

DermaMed
Żeromskiego 77
Wrocław

Ja również robiłam Vaser u tego doktora. Jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych nierówności. Szybko wróciłam do kondycji.

Opinia dodana przez: Wioletta

None
Zakrzowska 19a
Wrocław

Ja również byłam pacjentką Pana Doktora w Ginemedice. Wszystko w jak najlepszym porządku. Mogę polecić tego lekarza.

Opinia dodana przez: Alina Morawiec

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.

Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
Wrocław

byłam pacjentką doktora na oddziale ratunkowym ASK we Wrocławiu. Doktor jest wspaniałym przykładem na to, iż istnieje połączenie profesjonalnego podejścia do pacjenta, dbałości o wnikliwą diagnostykę a także uprzejmości. Naprawdę polecam!

Mariusz Pytlasiński

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gabinet Lekarski

Wrocław

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.

Opinia dodana przez: Ewa