Lekarze Chirurg ogólny Zabrze

dr Mariusz Deska

Galeria Zdrowia "Sanivitas"
Wolności 299
41-800 Zabrze

Lekarz w trakcie wizyty w przyszpitalnej poradni byl bardzo uprzejmy, przeprowadził ze mną dokładny wywiad i wykazał zrozumienie dla moich aktualnych zdrowotnych problemów. Dziękuję! Dorota
Opinia dodana przez: Dorota

dr Tomasz Kużma

Chirurg urazowy

Centrum Medyczne Silesiana
ul. Szybowa 2a, Zabrze
41-800 Zabrze

Lekarz bardzo zaangażowany w dobro pacjenta, dokładnie przeprowadza diagnozę i badanie w celu ustalenia planu leczenia. Przed zabiegiem przedstawił mi kilka scenariuszy jakie mogą być w trakcie operacji. Bardzo mi pomógł naprawiając moje kolano oraz tłumacząc wszystko po zabiegu jako laikowi. Operacja przycinania łękotki oraz usuwania fałdu maziowego wraz z czyszczeniem kolana. Operacja przeprowadzona w Atlanta Clinic w Lublińcu na naprawdę najwyższej jakości sprzęcie. Opieka pooperacyjna pielęgniarska kliniki oraz lekarza, ...
Opinia dodana przez: Marcin Kłosowski

lek. dent. Bartosz Świątnicki

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

lek. dent. Agata Cieślik-Bielecka

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Wolności 292
41-800 Zabrze

Wspaniała Pani zabieg dobrze przeprowadzony usuwanie ósemek bardzo się bałem, ale Pani wszystko wytłumaczyła i było bardzo dobrze!!!! nie ma się czego bać przy takim chirurgu. Po zabiegu prawie zero bólu szwy usunięte w minute. Asystentka Pani wspaniała opieka. Zabieg w Brudzowicach.
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Andrzej Grabowski

Chirurg dziecięcy

Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Doktor Andrzej Grabowski w listopadzie przeprowadzał zabieg mojego 13 miesięcznego syna na spodziectwo. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Nawet po wyjściu ze szpitala, był cały czas kontakt z lekarzem. Jeżeli mnie coś niepokoiło, lekarz odpisywał na każdą moją wiadomość. Mimo opuszczenia szpitala nie pozostawił nas samych sobie. W Luty byliśmy na kontroli i jak na razie wszystko jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta za dwa lata. Dziękuję bardzo pani doktorowi. Mogę ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Tomasz Opiełka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Bardzo uprzejmy, komunikatywny i kompetentny lekarz, godny polecenia, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić.

lekarz Mariusz Lipka

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Wyzwolenia 7
41-800 Zabrze

Swietny chirurg 😊Reszta moze sie od niego tylko uczyc.Polecam Z calego serca I Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Monika

dr Tomasz Klimkiewicz

41-800 Zabrze

Cuuudowny lekarz wie jak podejść do pacjeta żeby się nie bał, pełny profesjonalizm zna się na tym co robi godny polecenia w 100%
Opinia dodana przez: Dana pacjentka

lekarz Bronisław Czech

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

W lutym 2002 roku kardiochirurg Bronisław Czech uratował mi życie. Zostałem przywieziony na oddział Kardiochirurgii w Białymstoku z rozpoznaniem ostrego rozwarstwienia aorty. Podczas operacji w trybie pilnym okazało się że mam też niedomykalność zastawki. Szybka decyzja i wszczepiono mi zastawkę mechaniczną bo taka była wtedy do dyspozycji i protezę aorty. Po dwóch latach mogłem już spokojnym kraulem przepływać 5 km na jeziorze. Obecnie funkcjonuję i czuję się dobrze. Pan pr.Bronisław ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Mzgdzlena Michniewska-Tomczyk

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6
41-800 Zabrze

Absolutny top, tak od strony profesjonalnej jak i ludzkiej. Pani doktor jest, po prostu, najlepsza z najlepszych :-)

lekarz Czesław Kilka

oddział gastroenterologii
ul. 3 maja
41-800 Zabrze

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zenon Halaba

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Ciołkowskiego 14/4
41-818 Zabrze

Lekarz godny polecenia, znam go od trzydziestu lat Pozdrawiam serdecznie E. Lautsch ( SZYMAŃSKI os.Kopernika)
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Jacek Gronka

ul. Szczecińska 61
41-814 Zabrze

Serdecznie polecam, jestem po usunięciu znamienia. Pan doktor to sympatyczna, kompetentna osoba z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobrze i dokładnie wykonująca swoją pracę, piękne szycie, dokładność i dobre podejście do pacjenta. Polecam , Natalia
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marcin Krasoń

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marek Filipowski

3 Maja 35A/7
41800 Zabrze

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Grzegorz Swalarz

Chirurg dziecięcy

ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Lekarz z wieloma opiniami w Internecie- wszystkie prawdziwe - godny polecenia. Przyjmuje w Katowicach ul Kościuszki 175 GabinetyMed.pl
Opinia dodana przez: Piotr
Dziękujemy Panie Doktorze za usunięcie stwora guza-Neuroblastomy,jestesmy bardzo wdzięczni za udaną operację i jego całkowite usunięcie.całe życie będziemy dziękować...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp
Zabrze

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Varixmed Specjaliści
Nowowiejskiego 20
41-808 Zabrze

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /