Lekarze Chirurg onkolog Ełk

dr Tomasz Lewandowski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kolejowa 14
19-300 Ełk

Diagnoza-ogromna torbiel śledziony, wszyscy lekarze nie mają wątpliwości, że jest do usunięcia. Spotkanie z dr Tomaszem Lewandowskim nie rozwiewa tych wątpliwości,po obejrzeniu wyniku tomografii oraz ponownego USG potwierdzenie niemożliwości uratowania organu,chociaż z moich informacji od innych medyków wynikało,że jedynym lekarzem,który mógłby cokolwiek zrobić jest tylko Pan Doktor.Wyznaczona operacja,sposób innowacyjny jej przeprowadzenia oraz decyzja o wycięciu śledziony wraz z torbielą. A po operacji budzę się i stwierdzam,że zabieg laparoskopowy przeprowadzony był ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Radosław Kowalewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

19-300 Ełk

Radosław Kowalewski: Człowiek który potrafił odmienić ludzkie życie. Od kilku lat cierpiałam na niedokrwienie prawej kończyny dolnej- niedrożność tętnicy udowej wspólnej i powierzchniowej (skutek uboczny po radioterapii). Wysokiej klasy specjaliści/naczyniowcy starali się mi pomóc. Kilkakrotnie robiono mi operacje. Efekty były krótkotrwałe. Ostatnia operacja 05.11.2021 zakończyła się niepowodzeniem. Ze szpitala wypisano mnie "stan bez pogorszenia--nie udało się poprawić ukrwienia.” Odczuwałam potworne bóle. Stopa zimna, palce białe jak u trupa... Byłam skazana ...
Opinia dodana przez: Irena

Robert Rafało

Chirurg naczyniowy

108 Szpital Wojskowy
19-300 Ełk

Dr R.Rafało w 2004 r. skierował mnie do CSK Warszawa na implantację stentu w tętnicy jedynej nerki a w 2010 r. w 108 Szpitalu Wojskowym wszczepił mi protezę udowo-podkolanową. Jest lekarzem,ktry wprowadza w prowincjonalnym szpitalu operacje chirurgii naczyniowej z pozytywnymi wynikami. Jestem pod Jego opieką od 10 lat.

dr Józef Rejewski

"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17
19-300 Ełk

bardzo dobry starszy doświadczony lekarz. polecam.

Mirosław Wojtulewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinet Lekarski
19-300 Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Arkadiusz Woźniak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

19-300 Ełk

Wybitny Lekarz i Człowiek! Pacjent, który trafia do Pana Doktora jest szczęściarzem. Ogromna empatia, kompetencja i szacunek dla chorego.

Wojciech Fiedorowicz

Mazurskie Centrum Zdrowia Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku - "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o. - Szpital - oddział chirurgii ogólnej
19-300 Ełk

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, zaangażowany, miły. Dziękuję za bardzo dobrą opiekę. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wiesław Wysocki

promedica
19-300 Ełk

Bardzo rzetelny człowiek. Moja pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie jak lekarz specjalista może podejść do pacjenta. Dodam, że przyjął mnie bez zapisu, bo to było na cito. Nie zbagatelizował mojego problemu, wysłuchał, zbadał z każdej perspektywy. Wypisał leki i zaprosił na kontrolę za 2 tygodnie. Człowiek - Anioł. Oby wszyscy lekarze tacy byli to świat byłby piękny. Polecam... jedyny w swoim rodzaju. Jeśli Pan to przeczyta to pozdrawiam Pana.
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Stanisław Wilczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

19-300 Ełk

Lekarz godny polecenia, solidny, znający się na swojej pracy a przy tym bardzo miły, uprzejmy człowiek.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Marek Dąbrowski

Chirurg stomatolog

Kajki 12
19-300 Ełk

Musiałam usunąć górną +6 (1/3 korony i trzy długie korzenie ). Pan doktor usunął zęba bezboleśnie. Jestem drugi dzień po wyrwaniu zęba i czuję się bardzo dobrze.

dr Słamowir Sapieżko

108 Szpital Wojskowy
Kościuszki 30
19-300 Ełk

Bardzo polecam doktora Sapieżkę. Może nie jest najbardziej rozmownym czy wylewnym człowiekiem na świecie, ale wie, co ma robić i jak to robić. Zostałam przyjęta na zabieg bardzo szybko. A gdy po zabiegu pojawiło się kilka pytań bez problemu przyjął mnie na oddziale, przebadał, i na wszystkie pytania odpowiedział.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Sławomir Sapieżko