chirurg onkolog gdańsk

Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
ul. Skłodowskiej-Curie 3 (budynek Polon-Park IIp)
Gdańsk

Lekarz dla ludzi. Dzięki swojemu zaangażowaniu i poczuciu humoru leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Profesjonalista. Polecam w 100%.

Opinia dodana przez: Estera

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy ...

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Jarosław Skokowski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
Gdańsk

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Dariusz Sokołowski

None
ul. Elewów 12/9
Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

lek. med. Michał Kąkol

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
Gdańsk

Super specjalista. Konkretny w swoim działaniu. Bardzo uprzejmy i serdeczny. Warty polecenia. Na moje szczęście nie muszę już korzystać z Jego pomocy, ale gdyby była taka potrzeba to tylko On.

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Dariusz Sokołowski

Gdańsk

Wspaniały diagnostyk! Jeśli Pan doktor mówi żeby nie panikować, że jest dobrze, to trzeba mu wierzyć. Kolejne ewentualne badania tylko to potwierdzą. Przekonałam się o tym już dwukrotnie. Jest Pan wspaniały! Dziękuję

Opinia dodana przez: MonikaFK

dr n. med. Jan Sapieżko

Chirurg onkolog   (+2 więcej)

7 Szpital Marynarki Wojennej

Gdańsk

Bylam dwa raz na wizycie z roznych powodow, moja ocena jest bardzo pozytywna. Szczery, zyczliwy czlowiek, kompetentny specjalista.

Opinia dodana przez: Maria z gdańska

dr n. med. Maciej Świerblewski

Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk

Wspaniały lekarz-cierpliwy,życzliwy,konkretny,z poczuciem humoru.Szybko podejmuje decyzję.Był ze mną na każdym etapie leczenia.Mimo ogromnej liczby pacjentów zadziwia pamięcią do osób. Dziękuję za troską i uśmiech.

Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Cezary Warężak

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
Gdańsk

Odpowiedzialny i dokładny lekarz wspierający pacjenta od momentu trudnej diagnozy. Prowadzi, zleca badania, uspokaja i pozostaje w kontakcie. Życzliwy i przyjazny. Doktor wykonał mi biopsję mammotomiczną i operację oszczędzającą piersi. Wszystko dobrze się goi – widać świetną rękę chirurga. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

Opinia dodana przez: pacjentka

dr hab. n. med. Tomasz Jastrzębski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo miły człowiek. Super specjalista! Godny zaufania i polecenia! Dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i osobą towarzyszącą pacjentowi! Dziękuję za opiekę nad mamą i za cenny czas, który poświęcił Pan na rozmowy dotyczące przebiegu leczenia mojej mamy! Specjalista godny polecenia osobom potrzebującym pomocy fachowca! Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika