Gdańsk Chirurg Onkolog

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Polec

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy ...

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

lek. med. Michał Kąkol

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Super specjalista. Konkretny w swoim działaniu. Bardzo uprzejmy i serdeczny. Warty polecenia. Na moje szczęście nie muszę już korzystać z Jego pomocy, ale gdyby była taka potrzeba to tylko On.

Opinia dodana przez: anonim

Gdańsk

Wspaniały diagnostyk! Jeśli Pan doktor mówi żeby nie panikować, że jest dobrze, to trzeba mu wierzyć. Kolejne ewentualne badania tylko to potwierdzą. Przekonałam się o tym już dwukrotnie. Jest Pan wspaniały! Dziękuję

Opinia dodana przez: MonikaFK

dr n. med. Jan Sapieżko

Chirurg onkolog, Torakochirurg

7 Szpital Marynarki Wojennej

80-305 Gdańsk

Bylam dwa raz na wizycie z roznych powodow, moja ocena jest bardzo pozytywna. Szczery, zyczliwy czlowiek, kompetentny specjalista.

Opinia dodana przez: Maria z gdańska

Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk

W 2006 mialam raka zoladka i pan doktor mi uratowal zycie..usunal mi zoladek i zylam spokijnie 11 lat..teraz mialam wylew i po wylewie atak padaczki i po badaniu tk glowy wyszlo ze mam zmiany meta w kosciach czaszki..dostalam kolejne badania tk i wyszlo ze liczne zmiany meta w kosciach..przerzuty raka zoladka do kosci..obecnie mam chemioterapie i nie wiem co dalej...czy to napewno rak zoladka?

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Cezary Warężak

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Odpowiedzialny i dokładny lekarz wspierający pacjenta od momentu trudnej diagnozy. Prowadzi, zleca badania, uspokaja i pozostaje w kontakcie. Życzliwy i przyjazny. Doktor wykonał mi biopsję mammotomiczną i operację oszczędzającą piersi. Wszystko dobrze się goi – widać świetną rękę chirurga. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

Opinia dodana przez: pacjentka

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo miły człowiek. Super specjalista! Godny zaufania i polecenia! Dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i osobą towarzyszącą pacjentowi! Dziękuję za opiekę nad mamą i za cenny czas, który poświęcił Pan na rozmowy dotyczące przebiegu leczenia mojej mamy! Specjalista godny polecenia osobom potrzebującym pomocy fachowca! Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję!

Opinia dodana przez: Weronika