chirurg onkolog gdynia

lekarz Paweł Dilling

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Gdynia

Ten człowiek jest wspaniały bardzo dobrze i szybko zdiagnozował i wyleczył u mnie chorobe bardzo dziękuje Panie Doktorze

lekarz Dariusz Sokołowski

CENTRUM MEDYCZNE DĄBROWA-DĄBRÓWKA
ul. Sojowa 33c
Gdynia

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

dr hab. n. med. Wiesław Kruszewski

al. marsz. Piłsudskiego 30
Gdynia

Jestem po operacji piersi. Lekarz godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek i wybranie optymalnej formy zabiegu chirurgicznego. Precyzja wykonanej operacji, bierze pod uwagę końcowy efekt tak aby defekt po zabiegu był jak najmniej szpecący. Wysoka kultura osobista, otwarty, przyjacielski, spokojnie można zaufać takiemu lekarzowi - dziękuję.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Paweł Pikiel

Gdyńskie Centrum Onkologii-Chirurgia Onkologiczna

Gdynia

Trafiłam do dr Pikiel dzięki mojej rodzinie która szybko znalazła mi pomoc.Lekarz bardzo miły ma dobre podejscie do pacjenta.Uprzejmy i bardzo dobry fachowiec umie podtrzymać człowieka na duchu żeby sie nie załamał gdyż byłam u innego lekarza i wyszłam poprostu załamana ale na szczęscie po rozmowie z dr .Pikiel odrazu stanełam na nogi.Dziękuje bardzo Panie doktorze

Opinia dodana przez: Anonimowy

lekarz Cezary Warężak

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
Gdynia

Odpowiedzialny i dokładny lekarz wspierający pacjenta od momentu trudnej diagnozy. Prowadzi, zleca badania, uspokaja i pozostaje w kontakcie. Życzliwy i przyjazny. Doktor wykonał mi biopsję mammotomiczną i operację oszczędzającą piersi. Wszystko dobrze się goi – widać świetną rękę chirurga. Bardzo dziękuję za prowadzenie.

Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Wojciech Jasiński

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
Gdynia

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie ...

LEKARZ z powołania, pełen empatii i troski o pacjenta.

Wykonał efektywnie, złożoną operację raka jelita grubego.
Zrozumiale i taktownie informuje o rozpoznaniu, sposobie
i przewidywanych następstwach operacji.

PANIE DOKTORZE, serdecznie dziękuję.

Opinia dodana przez: Czesław