Lekarze Chirurg onkolog Kalisz

lekarz Jacek Biernacki

Szpital Zespolony Perzyny
62-800 Kalisz

Lekarz rewelacja. Bez zbędnych formalności, rzeczowo, profesjonalnie, z empatią i dokładnym wyjaśnieniem problemu oraz decyzją jak ten problem rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Byłem na wizycie i zabiegu w Poliklinice na Kwiatowej. Świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Andrzej Hajdukiewicz

62-800 Kalisz

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalne,życiowe podejście w którym priorytetem jest pacjent. Wszystko na wysokim poziomie życzliwy uśmiechnięty na co dzień. Nigdy nie spotkałam się z tak sympatycznym i fachowym podejściem do pacjenta. Jeśli ktoś szuka znakomitego chirurga serdecznie polecam. Takich jak Pan dr.Hajdukiewicz potrzeba więcej.
Opinia dodana przez: Magdalena Kasprzak

lek. med. Marcin Lisiecki

62-800 Kalisz

Bardzo uprzejmy i pomocny lekarz. Jako pacjentka, która kilka razy była operowana na oddziale, na którym pracuje pan chirurg, miałam z nim styczność bardzo często. Także na wizytach w poradni szpitalnej. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Bardzo dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Anna M.

lekarz Stefan Pielok

Wał Staromiejski 5
62-800 Kalisz

Dziękuję Panie Doktorze. Tak jak wcześniej ktoś napisał " lekarz,który nie zpomniał być człowiekiem" Leokadia z Poznania
Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Krzysztof Drewnicki

Lipowa 33
Kalisz

Najlepszy Lekarz, u jakiego byłam - trafna diagnoza, świetnie dobrane leki, a przede wszystkim ludzkie podejście. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, uprzejmy, kulturalny, a do tego poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje pacjent - dokładnie słucha i radzi. Gdyby każdy lekarz taki był, to żyłoby się lepiej. Takie podejście do ludzi do dar. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Milena

Jarosław Kasperczak

Chirurg naczyniowy

Kalisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Poświęca czas każdemu pacjentowi. Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.

lekarz Konrad Błaszczyk

Aleja Wolności 17 A/4-5
62-800 Kalisz

Bardzo dobry specjalista.Polecono mi go i sie nie zawiodłem.Zauważyłem że inni lekarze liczą sie z jego opiniami a to chyba najlepsza rekomendacja.Polecam!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

NZOZ Magdomed Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna
Bolesława Pobożnego 20
62-800 Kalisz

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Barbara Drobniewska - Nowicka

Chirurg stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Miedziana 4
62-800 Kalisz

Świetne podejście, profesjonalizm. Lekarz z powołania. Ceny adekwatne. Bardzo uprzejma. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Tomasz Huk

Chirurg dziecięcy

Poznańska 46 lok. 43
62-800 Kalisz

Sam dobrze nie umie odczytać zdjęcia rtg a podważa opis przysłany z Poznania bąć z Warszawy jak odbywa się to w soboty i niedziele
Opinia dodana przez: JERZY

Maciej Kulesza

Chirurg stomatolog

kalisz nieaktualny,błędny nr tel.
Pleszew
63-300 Kalisz

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś ...
Opinia dodana przez: Bart

lekarz Rafał Malczewski

62-800 Kalisz

Zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Lekarskiej najważniejszym zadaniem lekarza jest troska o zdrowie pacjenta - ten lekarz mając przed sobą pacjenta proszącego o pomoc odmawia. Pan doktor dyżurując na kaliskim SORze nie wykazał odrobiny chęci pomocy mojej mamie, która w związku z upadkiem oraz pogorszeniem stanu - nieustępującym bólem oraz coraz większymi kłopotami z oddychaniem zgłosiła się po pomoc. Poczekalnia pusta...Pan doktor nawet nie spojrzał tylko szyderczym tonem i lekceważąco ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Antoni Jusyk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kalisz

Lekarz niekompetentny, pomimo mocnego bólu który nie ustępował przez cały weekend powiedział mi prostu w twarz, że on nie ma narzędzi aby mi cokolwiek robić plus nie będzie mnie niepotrzebnie naświetlać "a powinien zlokalizować stan zapalny". Jego zlokalizowanie stanu zapalnego polegało na naciśnięciu mi na całą dolną szczękę przez co zaczęło mnie niemiłosiernie boleć znów przez następne parę godzin. Zapalenie o kostnej, opiaty mi nawet nie pomogły, ogólnie wystarczyło otworzyć ...

Mariusz Kurpik

Chirurg urazowy

Specjalist. Prakt. Lekarska
KALISZ
62-800 Kalisz

Genialny lekarz, genialny człowiek, do tego skromny i z poczuciem humoru. Ktoś pytał, czy zna ktos operowanego pacjenta. Owszem ja znam - mojego męża. Dr Kurpik uratował mojemu mężowi nogę, którą inny lekarz chciał po prostu odciąc. Dodam, ze noga mimo, iż była masakrycznie roztrzaskana w drobny mak jest prosta i sprawna, jedynie sporo blizn ją szpeci. Ale miec nogę a nie miec...!?!

lekarz Teresa Kaźmierczak

Kalisz

super wspaniały lekarz, uwazam iz nie istotne wiecej komentarza , oddany lekarz dla pacjenta

lekarz Violetta Wesołowska-Milewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Częstochowska 21/2
62-800 Kalisz

Polecam serdecznie. Zaangażowanie w pomoc dla pacjenta i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Wszystko dobrze wyjaśnione, dobór leczenia, bardzo dobry kontakt

lekarz Sławomir Kaczmarek

Klinika Zielona Osada
Polna 102
62-800 Kalisz

Serdecznie nie polecam wizyty u tego lekarza. Badanie 4 minuty, zero zrozumienia, jakiegokolwiek podejscia, podczas wizyty rozmawiał 20 minut przez telefon. Na koniec powiedział,, ofiara spełniona 300 zł pani przy biurku zapłacić,, i podał karteczkę odnośnie następnego badania za 350 zl. Tragedia narodowa.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Marek Sierakowski

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Zabieg miał polegać na zdjęciu wrosniętego paznokcia z palucha stopy. Podczas pierwszej wizyty okazało się, że lekarz nie ma dla pacjenta czasu, bo spieszy się do szpitala (jego godziny przyjęć jeszcze nie minęły). Pierwszą wizytę chciał ograniczyć do zdezynfekowania palca i naklejenia plastra z opatrunkiem. Za to chciał skasować 70 zł. Po naciskach pacjenta postanowił wykonać zabieg, choć stwarzał mnóstwo problemów - to buty pacjent ma nieodpowiednie, to zabieg zajmie ...

lekarz Andrzej Proszowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Oddział Gastroenterologii Jednodniowej "MEDYK" Kalisz
Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Dr. Proszowski uratował mi życie. Dla mnie i mojej rodziny najlepszy chirurg na świecie. Bardzo kompetentny, przemiły i skuteczny. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Stanisław Tambor

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

Masakra ! Jestem po skręceniu stawu skokowego i naderwanych wiązadeł - pan Tambor stwierdził że to pierdoły i wypisał 5 dniowe zwolnienie + altacet na obrzęk oraz powiedział miłe słowa: musi boleć i będzie bolało przez długi czas. Pytając o chorobę odpowiada: jaka pani "ciemna" i śmieje sie z pacjenta. Razem wizyta trwała 1,5 minuty!