Chirurg Onkolog W Okolicach Kamienna Góra

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta. Z całego serca polecam Pana Doktora.

szpital
wrocław
Wojcieszów

Bardzo serdecznie polecam pana doktora, który sumiennie wykonuje swoją pracę. Mimo takiego fachu jest osobą pozytywną, która przekazuje energię innym pacjentom, daje nadzieję, i pomimo złych rokowań dba o komfort pacjenta. Walczy o pacjenta do samego końca.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Wojciech Woźny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Henryk Hołówko

Wrocławska 20
44-335 None

Lekarz, który nie potrzebuje "reklamy". Polecam jedynie wszystkim, którzy szukają lekarza - chirurga, chirurga onkologa w okolicach Jastrzębia Zdroju. Pełna kultura i profesjonalizm. Kilka dni temu przeprowadzał u mnie zabieg.

Opinia dodana przez: kobieta

lekarz Bodha Subedi

Ks.Bolka 26/7
58-160 Świebodzice

Bardzo dobry człowiek gdy nic nie mowi a duzo jest dobrym lekarzem, dużo dyżuruje, dostaje pełno pochwal i ludzie bardzo go lubią. Osobiście bardzo mi się ten lekarz podoba. Zmienił mi gips na nową generację plastikową. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: miszy

Prywatna Praktyka Lekarska

58-309 Wałbrzych

dr. P Pyka to onkolog dzięki któremu żyję, a nowotwór piersi mam za sobą... dzięki dr-owi i jego wiedzy którą mi przekazywał poprzez zadawanie pytań przeze mnie, jego cierpliwość i mądrość to atuty lekarza który jest na swoim miejscu i leczy kobiety, bardzo dobrze leczy polecam :)

Opinia dodana przez: Marietta

Najświętszej Marii Panny 14
59-220 Legnica

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krystyna Costa

Bukowa 4
Legnica

Empatia, życzliwość i cierpliwość dla pacjenta oraz wiedza zawodowa to tylko niektóre cechy Pani Doktor Krystyny. Wśród onkologów, z którymi miałem styczność - po prostu dobry, ludzki lekarz. Polecam (5)

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jan Kucia

wyjechał do Poznania
pl. Wolności 28
59-600 Lwówek Śląski

Ja chodziłam do doktora 5 lat byłam bardzo zadowolona a teraz nie mam takiego lekarza i jest mi bardzo ciężko. Miałam 2 operacje i ciężko teraz znaleś dobrego lekarza

Wrocław

Jest sympatycznym,kompetentnym i doświadczonym lekarzem.Uratował mi życie a to jest największa i najcenniejsza ocena lekarza.