Chirurg Onkolog W Okolicach Kamienna Góra

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
Jelenia Góra

Lekarz bardzo kompetentny z prawdziwym ludzkim podejsciem do pacjenta. Bardzo polecam tego specjaliste.

Opinia dodana przez: Anna

szpital
wrocław
Wojcieszów

Bardzo serdecznie polecam pana doktora, który sumiennie wykonuje swoją pracę. Mimo takiego fachu jest osobą pozytywną, która przekazuje energię innym pacjentom, daje nadzieję, i pomimo złych rokowań dba o komfort pacjenta. Walczy o pacjenta do samego końca.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Wojciech Woźny

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Wspaniały człowiek, wyśmienity lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Dziękujemy Panu za uratowanie córki.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Henryk Hołówko

Wrocławska 20
None

Lekarz, który nie potrzebuje "reklamy". Polecam jedynie wszystkim, którzy szukają lekarza - chirurga, chirurga onkologa w okolicach Jastrzębia Zdroju. Pełna kultura i profesjonalizm. Kilka dni temu przeprowadzał u mnie zabieg.

Opinia dodana przez: kobieta

lekarz Bodha Subedi

Ks.Bolka 26/7
Świebodzice

Bardzo dobry człowiek gdy nic nie mowi a duzo jest dobrym lekarzem, dużo dyżuruje, dostaje pełno pochwal i ludzie bardzo go lubią. Osobiście bardzo mi się ten lekarz podoba. Zmienił mi gips na nową generację plastikową. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: miszy

Prywatna Praktyka Lekarska

Wałbrzych

dr. P Pyka to onkolog dzięki któremu żyję, a nowotwór piersi mam za sobą... dzięki dr-owi i jego wiedzy którą mi przekazywał poprzez zadawanie pytań przeze mnie, jego cierpliwość i mądrość to atuty lekarza który jest na swoim miejscu i leczy kobiety, bardzo dobrze leczy polecam :)

Opinia dodana przez: Marietta

Energetyczna 8 lok. 1
Wrocław

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krystyna Costa

Bukowa 4
Legnica

Empatia, życzliwość i cierpliwość dla pacjenta oraz wiedza zawodowa to tylko niektóre cechy Pani Doktor Krystyny. Wśród onkologów, z którymi miałem styczność - po prostu dobry, ludzki lekarz. Polecam (5)

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jan Kucia

wyjechał do Poznania
pl. Wolności 28
Lwówek Śląski

Ja chodziłam do doktora 5 lat byłam bardzo zadowolona a teraz nie mam takiego lekarza i jest mi bardzo ciężko. Miałam 2 operacje i ciężko teraz znaleś dobrego lekarza

Wrocław

Jest sympatycznym,kompetentnym i doświadczonym lekarzem.Uratował mi życie a to jest największa i najcenniejsza ocena lekarza.