Chirurg Onkolog

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo kompetentny specjalista. Indywidualne podejście do Pacjentka, rzeczowość. Bardzo wrażliwy w stosunku do pacjenta. Lekarz pełen empatii.
Godny polecenia!

Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Lidia
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: jutro o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Wolny termin: 27 Kwi o 15:00. Sprawdź inny.

Gabinety Krukierek S.C
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Chirurg onkolog Kościan lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Polecam bardzo sympatyczny i konkretny lekarz!!!Bardzo szybka diagnoza!!!!Godny polecenia.Jesli czyta to Pan to serdecznie dziekuje za pomoc i szybka diagnoze ...

Polecam bardzo sympatyczny i konkretny lekarz!!!Bardzo szybka diagnoza!!!!Godny polecenia.Jesli czyta to Pan to serdecznie dziekuje za pomoc i szybka diagnoze 😃

Opinia dodana przez: Paulina N
Chirurg onkolog Poznań prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Opinia dodana przez: bingo barbara.frankowska

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy ...

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jadwiga

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Witam

Witam
Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Opinia dodana przez: Justyna

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Opinia dodana przez: Agata22 bizu10