Lekarze Chirurg onkolog Koszalin

{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Koszalin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. stom. Michał Jerzyk

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia White Studio Michał Jerzyk
Grodzka 7
Koszalin

Bardzo polecam Pana doktora . Na fotelu czułam się bezpiecznie . Bardzo mi pomógł , usunął ósemkę szybko i bezbolesnie . Przy tym jest bardzo sympatyczny .
Opinia dodana przez: D.

Aleksandra Melnyczuk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lubiatowska 2
Koszalin

Bardzo konkretna i uprzejma. Zna się na rzeczy i szybko stawia diagnoze. Bardzo dobry lekarz Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Barbara Gołębicka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Polecam całym sercem ; wspaniała profesjonalistka i genialne podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy to, co będzie robic i przedstawia alternatywy.
Opinia dodana przez: Kinga
Pierwszy lekarz, który postawił trafną diagnozę. Kompetentny, taktowny i profesjonalny. Skierował mnie na różne badania, wnikliwy, opiekuńczy. Nie żałuje swojego czasu, nawet odwiedza potrzebujących tego pacjentów. Godny polecenia onkolog.
Opinia dodana przez: Urszula W.

lekarz Marek Rzeszutek

NZOZ Clinka
ul. Leopolda Okulickiego 24 A
75-433 Koszalin

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Jerzy Wróbel

Chirurg stomatolog

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Lekarz godny polecenia wyrywana 8 bez stresu bez bólu pełny profesjonalizm👍Bałam się okropnie dzieki panu doktorowi zapomniałam o strachu.

lekarz Anna Majewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej. Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE. To naprawd
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ortopeda
                                       lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

dr n. med. Tomasz Marszałek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Zamenhoffa 26
75-663 Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

lekarz Dąbrowski Wojciech

ZOZ MSWiA
75-720 Koszalin

Super lekarz,mało mówi duzo robi i dokładnie

lekarz Joanna Pakiet-Chmielewska

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Wspaniała p.doktor, która pomimo mojego strachu, wykonała mi kolonoskopię bezboleśnie i perfekcyjnie.Cały czas ze mną rozmawiała, i nawet nie wiem kiedy skończyło się badanie.Bardzo p.doktor dziękuję ,i oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

dr Zbigniew Gołofit

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ul. Partyzantów 13/1
75-411 Koszalin

Na poczatek opoznienie 40 miut. Byla to prywatna wizyta poniewaz pani dermatolog poradzila usunac niepokojace zmiane na skorze. Lekarz obejrzal zmiane przez 10 sekund, po czym powiedzial "ale to takie male jest". I wtedy zaczelo sie pieklo. Zaczelo sie od pytania o wage, ktore mnie zszkowalo, ale myslalam, ze moze chodzi o znieczulenie. Jednak wcale o to nie chodzilo. Pojawily sie pytania czy zamierzam wracac do Polski i jak dlugo ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dariusz Jurgielaniec

Chirurg ogólny, Gastrolog

Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Ogólnej i Endoskopii Diagnostyczno-Zabiegowej
Morska 28
75-223 Koszalin

Bardzo sympatyczny Lekarz a co najważniejsze specjalista z dużą wiedzą Przed badaniem zostałam poinformowana o jego przebiegu. Po zakończonym badaniu Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko Również Pani Pielęgniarka bardzo miła ,spokojna, podczas zabiegu cały czas była przy mnie
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Cipora

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFILAKTYKA"
Stanisława Staszica 8 a
75-449 Koszalin

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam! Bardzo kompetentny i rzyczliwy wszystko dokładnie wytłumaczył, zdecydowanie jest fachwcem w tym co robi. Zabieg przeprowadzony starannie i dokładnie, nawet blizny nie widać, za co dziękuję z Całego serca, nie wiem skąd tak liczne i negatywne opinie.. Dr Cipora posiada ogromną wiedzę i robi naprawdę Dobra robotę!! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Marlena M

Andrzej Ilków

GABINET PRYWATNY
Koszalin

Miałam kontakt z dr. Ilków w Live Clinic we Włocławku Pacjentką była moja 93 letnia mama . Dr.wykonał zabieg usunięcia zmian nowotworowych na czole .Zabieg kosztował 1000 zł .Po zabiegu już na 3 dzień zaczęły się komplikacje .Rana spuchła i nastąpił z niej wyciek Po osobistych wizytach w klinice pani , która asystowała przy zabiegu stwierdziła autorytatywnie że wszystko jest w porządku .Kontakt z p Ilków był niemożliwy , pani ...
Opinia dodana przez: Krystyna Sobczak

Zbigniew Żukowski

Cytolog, Ginekolog

Koszalin

Kompetenty,doświadczony,miły..polecam lekarz z powołania D.

lekarz Andrzej Jasiński

Chirurg dziecięcy

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

W mojej ocenie, bardzo fachowe podejście do małego pacjenta. Pan doktor miły, wytłumaczył po operacji wszystko dokładnie. Na kontroli też miły, a nawet z poczuciem humoru. Nie mogę wystawić innej opinii jak tylko pozytywna. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Mama Laury Jeż

dr n. med. Sławomir Błaszczyk

Chirurg ogólny, USG

Lelewela 11 lok. 18
Koszalin

Stanowczo nie polecam. Zgadzam się z poprzednią negatywną opinią też mam niestety taka opinie, potwierdzam, że nie słucha pacjenta, patrzy tępo na wyniki badań, coś mruczy pod nosem, nie odpowiada na pytania. Pani Pielęgniarka w tym duecie również niemiła sugeruje doktorowi co powiedzieć czy co przepisać, wtrąca się niepytana podczas rozmowy z lekarzem, żenujący poziom obsługi i fachowości, nie wiem za co ten doktorat bo kolega weterynarz jak zobaczył szycie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Hanna Symonowicz

Onkolog

wojewodzki
Koszalin

Odradzam każdemu! Totalne lekceważenie pacjenta i jego rodziny. Pani doktor jest oschła, nie dotrzymuje obietnic, nie oddzwania do pacjenta mimo tego, że obiecuje, traktuje pacjentów jak intruzów. Nie podważam jej kompetencji zawodowych jako lekarza, ale jako człowieka. A do tego podważa opinię wybitnych specjalistów, w moim przypadku chciała zmienić skład chemii, którą ustaliło sześcioosobowe konsylium lekarskie w Szczecinie. Nie chciała podać mi zaleconej chemii, powiedziała, że musi to przeanalizować i ...
Opinia dodana przez: Bogumił