Chirurg Onkolog Legnica

Najświętszej Marii Panny 14
59-220 Legnica

Pan doktor bardzo sprawnie i szybko załatwił igłową biopsję i od razu skierował do odpowiedniego oddziału. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krystyna Costa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Bukowa 4
Legnica

Empatia, życzliwość i cierpliwość dla pacjenta oraz wiedza zawodowa to tylko niektóre cechy Pani Doktor Krystyny. Wśród onkologów, z którymi miałem styczność - po prostu dobry, ludzki lekarz. Polecam (5)

Opinia dodana przez: Ryszard

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

kilka lat temu Pan doktor diagnozował mnie i przeprowadzał zabieg nie mam żadnych zastrzeżeń Tak to prawda jest bezpośredni ale jak tak wolę Kilka lat pózniej zajmował sie moja siostra ktora miala nowotwora zlosliwego piersi i tez sie z Nia nie ciućkal To wszystko zlezy od podejścia pacjenta czy idziemy po słodkiego cukierka bez żadnych konkretów czy po gorzka prawde ale z fachowa pomoca
Nigdy nie było mowy o pieniądzach.Często przychodziłam nie umówiona i przyjmował mnie bez problemu chociaż czasem miedzy
zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut rozmowy wystarczyło Bardzo mocno polecam.
Bardzo mocno polecam.

Opinia dodana przez: Marta

Legnica

Uchowaj nas Boże przed takimi lekarzami.
Będę po nim miała traumę do końca życia.

Uchowaj nas Boże przed takimi lekarzami.
Będę po nim miała traumę do końca życia.

lekarz Tomasz Bojarowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14