chirurg onkolog łódź

Marek Tazbir

Łódź

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: kRYSTYNA

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .

Opinia dodana przez: Roma
Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Doskonały fachowiec. Sprawny, rzeczowy, ale empatyczny. Wybitnie inteligentny. Emanuje szczególną energią, która w tej dziedzinie medycyny jest kluczowa. Ujmująca osobowość. Polecam nawet do drobnych zabiegów.

Opinia dodana przez: M

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

kopernik
pabianicka
Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T

Opinia dodana przez: Beata KM

lek. med. Marek Bamberski

Szpital im .Kopernika w Łodzi
ul. Pabianicka 62
Łódź

Bardzo dziekuje za wspaniala opieke podejscie do mojej osoby,wdzieczna pacjentka Cecylia Dutkiewicz z Tomaszowa Maz.

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz godny polecenia fachowiec taki lekarz to skarb ogólnie cały oddział jest wspaniały opieka super

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg onkolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
Łódź

Godny polecenia, wyleczył mi mamę z nowotworu wątroby. Rzadko znależć takich lekarzy jednocześnie z wiedzą i dosświadczeniem.

Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Łukasz Rajchert

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
Łódź

Pan doktor Rajchert to wspaniały fachowiec, ale przede wszystkim cudowny Człowiek. Jest serdeczny, miły, życzliwy, wspierający w trudnych chwilach. Cały czas o wszystkim mnie informował. Z Panem doktorem raźniej przeszłam przez najgorszy etap mojej choroby. Szanowny Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję, jest Pan lekarzem z powołaniem.
Pacjentka Grażyna G.

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!

Opinia dodana przez: Renata