Chirurg Onkolog W Okolicach Maków Mazowiecki

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Polecam w całym zakresie Jego kompetencji jako lekarza, chirurga. Za tłumaczenie leczenia,normalną atmosferę w gabinecie i na oddziale, umiejętność posłużenia się humorem - który daje chwilę wytchnienia, pozwalając złapać oddech tak pacjentowi jak i rodzinie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Hanka

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jarosław Wawryszuk

None
Łęczysk 5/7/12
Ostrołęka

Do Doktora Jarosława Wawryszuka trafiłam dzięki Doktor Elżbiecie Pilawa z Łomży. Pan Doktor wzbudza zaufanie, rozmawia się z nim bardzo swobodnie. Zabieg przez niego wykonany to "mistrzostwo świata". Po operacji nie byłam zostawiona sama sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić i Doktor Wawryszuk służył radą i pomocą. Podsumowując, dr. Jarosław Wawryszuk to lekarz kompetentny z ludzkim podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo sympatyczny, taktowny, z poczuciem humoru.
Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku
Wdzięczna pacjentka z Łomży.

Opinia dodana przez: Wdzięczna Pacjentka z Łomży

dr n. med. Robert Chmielewski

Centrum Medyczne Vita Med
Dobra 1A
Chotomów

b.dobry specjalista.Polecam.Dziekuje za operacje.Krystyna S. Warszawa.18.04.2013.

prywatna
Sienkiewicza 12 lok. 1
Katowice

Bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.Wspaniałe podejście do pacjenta. Zna doskonale dziedzinę , którą się zajmuje.Serdeczne podejście do problemów pacjenta.

lekarz Grzegorz Krasowski

SPZOZ Warszawa Ursynów