Mazowieckie Chirurg Onkolog

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 29 Maj o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Witam
Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Witam

Opinia dodana przez: Justyna

Centrum Onkologii

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Opinia dodana przez: Agnieszka

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Polecam w całym zakresie Jego kompetencji jako lekarza, chirurga. Za tłumaczenie leczenia,normalną atmosferę w gabinecie i na oddziale, umiejętność posłużenia się humorem - który daje chwilę wytchnienia, pozwalając złapać oddech tak pacjentowi jak i rodzinie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Hanka

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

Opinia dodana przez: Kasia

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Nie wyobrażałam sobie , że tacy lekarze jeszcze są...od pierwszej wizyty czułam , że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą, człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałam. Wiedziałam, że nie mogłam trafić w lepsze ręcę. Pan doktor to człowiek z ogromną wiedzą, ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Panu doktorowi wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto.
Wszystkim polecam ....

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten wspaniały człowiek odszedł od nas już na zawsze 24 grudnia 2012r. Niechaj odpoczywa w pokoju

Opinia dodana przez: Sonia

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii

Wyjątkowy lekarz, w pełni ufam jego opinii. Wiem, ze ma ogromne doświadczenie i doskonale potrafi rozpoznać znamiona, z którymi może być problem.

Opinia dodana przez: Katarzyna