Mazowieckie Chirurg Onkolog

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg onkolog Wyśmierzyce lek. dent. Tester Testerowski

lek. dent. Tester Testerowski

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

gabinet kliniczny
Grunwaldzka 245
Wyśmierzyce

Wspaniały lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry lekarz bardzo dobry

Opinia dodana przez: Adaś
Wolny termin: 29 Maj o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Witam
Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Witam

Opinia dodana przez: Justyna

Centrum Onkologii

Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Pan doktor operował mnie na Madalińskiego w 2016 r. Szkoda że już tam nie pracuje-wielka strata i dla pacjentów i dla szpitala.

Opinia dodana przez: Agnieszka

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Polecam w całym zakresie Jego kompetencji jako lekarza, chirurga. Za tłumaczenie leczenia,normalną atmosferę w gabinecie i na oddziale, umiejętność posłużenia się humorem - który daje chwilę wytchnienia, pozwalając złapać oddech tak pacjentowi jak i rodzinie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Hanka

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

Opinia dodana przez: Kasia

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

WSPANIAŁY LEKARZ.i WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Nie wyobrażałam sobie , że tacy lekarze jeszcze są...od pierwszej wizyty czułam , że mam do czynienia z prawdziwym profesjonalistą, człowiekiem pełnym wrażliwości i podejściem, z którym nigdy do tej pory się nie spotkałam. Wiedziałam, że nie mogłam trafić w lepsze ręcę. Pan doktor to człowiek z ogromną wiedzą, ma doskonały kontakt z pacjentem, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie i fachowo, poświęca pacjentowi dużo czasu . Dziękuję to za mało....życzę Panu doktorowi wszystkiego co najlepsze bo na to zasługuje jak mało kto.
Wszystkim polecam ....

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Wolski
Kasprzaka 17

Był wspaniałym lekarzem i człowiekiem dzięki któremu żyje i mam rękę potrafił rozmawiać, słuchać i odpowiadać na wszystkie pytania nawet te zadawane przez dzieci które nie zawsze miały sens, zawsze miał czas dla swoich małych pacjentów i ich rodziców, nawet po 10 latach po leczeniu poznawał swoich pacjentów i po takim długim czasie nie odmówił konsultacji i pomocy. Trafić w życiu na taką wspaniałą osobę to wielkie szczęście. Niestety ten wspaniały człowiek odszedł od nas już na zawsze 24 grudnia 2012r. Niechaj odpoczywa w pokoju

Opinia dodana przez: Sonia

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta