Pomorskie Chirurg Onkolog

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Lekarz jakich brakuje dziś! Bardzo pomocny choć informacje ciężkie się otrzymuje. Umie wytłumaczyć i wyjaśnić. Dziękuję raz jeszcze !

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Paweł Dilling

Oddział Chirurgii Onkologicznej

Gdynia

Ten człowiek jest wspaniały bardzo dobrze i szybko zdiagnozował i wyleczył u mnie chorobe bardzo dziękuje Panie Doktorze

lekarz Zbigniew Ciosek

Szpital Polski Sztum
ul. Reja 12
82-300 Sztum

To bardzo dobry specjalista! Polecam z całego serca. Jest kompetentny, miły i szczery. Od lat mnie prowadzi i za nic nie zmienię lekarza!

CDL Włocławek

Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.

Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Jacek Hoffman

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.

Opinia dodana przez: nemo

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Byłam niedawno na wizycie u Pana doktora,przeczytałam wcześniej bardzo pozytywne opinie na jego temat i muszę powiedzieć,że jestem pod ogromnym wrażeniem. Odebrałam wynik mammografii i okazało się,że w lewej piersi mam 3.5cm guz,głęboko ukryty,którego nie wyczułam badając sobie piersi.Byłam przerażona,wykonałam telefon i na wizycie byłam jeszcze tego samego dnia.Doktor bardzo dokładnie mnie zbadał,obejrzał zdjęcia,wszystko cierpliwie i z ogromnym szacunkiem do pacjenta wytłumaczył.Uprzejmy,kulturalny,godny polecenia.Można przy Nim poczuć się bezpiecznie,wspaniały lekarz i cudowny człowiek.Bardzo dziękuję Panu Doktorze.

Opinia dodana przez: Mariola

Daszyńskiego 16
Inowrocław

Dziękuję bardzo Pani Doktor za profesjonalizm oraz za ciepło jakim darzy pacjenta. Jest wspaniałym i znakomitym lekarzem gorąco polecam.Bardzo dziękuję Biernat.