Ruda

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Nie spotkałem w życiu w żadnej dziedzinie takiego profesjonalisty jak Pan doktor do tego tak opanowanej i wyrozumiałej. Po 3 latach korzystania z "nieodpowiednich specjalistòw"w końcu trafilem do Pana doktora. Jestem po zabiegu z pozytywnym efektem. Czekam na drugą stronę. Przede mna jeszcze dluga droga ale jestem pozytywnej mysli. Pierwszy lekarz w zyciu ktòry na korytarzu szpitalnym podał mi dloń i spytał czy juz jest lepiej i mniej boli, niby szczegół ale tak zadki jak 6 w totka. Pozdrawiam Marcin

Opinia dodana przez: Marcin

Niedurnego 50d
41-700 Ruda Śląska

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!

Opinia dodana przez: mariola

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz, miły i uprzejmy, dobrze tłumaczy stadium zaawansowania choroby , lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Helena

ulica Dworcowa 13
41-600 Świętochłowice

Bardzo dobry lekarz i godny polecenia. Pomimo stresu jaki towarzyszyl mi przed operacja potrafil mnie uspokoić i rozluźnić atmosfere na sali operacyjnej.

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Bardzo uprzejma lekarka, dobre podejście do pacjentów, kompetentna, rzetelna i pogodna. Kapitalna lekarka !

Opinia dodana przez: Kamila

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by mnie już nie było.Pan doktor to wspaniały człowiek,pełen ciepła i zrozumienia dla pacjenta.Wizyta u pana doktora to czysta przyjemność a nie obawa,że nie zostanę wysłuchana.Dziękuje panie doktorze za opiekę i polecam wszystkim,którzy potrzebuję pomocy wspaniałego kardiologa.Wdzięczna pacjentka.Mirosława Wąsowska.

Edytuj opinię

Opinia dodana przez: mirosława

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Opinia dodana przez: MARCIN

Goldhammera 10
33100 Tarnów

Najlepszy lekarz jakiego znałam i człowiek wysokiej kultury. Bardzo profesjonalny i mający dużą empatię.
Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i ...

Dr zdiagnozował mi tętniaka aorty i szybko wysłał na klinikę. Dzięki Panu żyję . Dziękuje i pozdrawiam
Panie Doktorze

mgr Grzegorz Serkies

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Fizjo-Med
ul. Fitelberga 11, Ruda Śląska
41-710 Ruda Śląska

Rewelacyjny rehabilitant!!!

Rewelacyjny rehabilitant!!!
Rzeczywiście trudno się z nim skontaktować telefonicznie, ale naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość i próbować do skutku.
Z naszą 3 miesięczną (wtedy) córką udaliśmy się do niego z polecenia neurolog. Miała wylew w mózgu, co powodowało asymetryczne ułożenie ciała, wzmożone napięcie mięśniowe itp. Nie wiadomo było do końca co jej jest. Zaczęliśmy ćwiczenia z panem Serkiesem. Spotykaliśmy się regularnie, co jakiś czas zmieniał ćwiczenia. Teraz córka ma 10 miesięcy i to zupełnie inne dziecko. Nawet neurolog była zaskoczona naszymi postępami :)
Serdecznie polecamy tego rehabilitanta. To świetny specjalista i dobry człowiek.

Pozdrawiamy :)

Opinia dodana przez: Monika

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego moich dwóch zębów i estetycznie wykonanych koron , które są nie do odróżnienia od moich własnych zębów. Trafiłam do gabinetu pani doktor z polecenia i był to strzał w dziesiątkę: profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta , ogromne zaangażowanie. Dzięki pani doktor już nie boję się leczyć zębów. Teraz regularnie chodzę na kontrole . Pozdrawiam panią doktor.

Opinia dodana przez: Marta