chirurg ortopeda gliwice

dr Beata Spólnicka

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
Gliwice

Jestem pacjentką Pani doktor i wiele Jej zawdzięczam .W przebiegu leczenia innego schorzenia przewlekłego,na które cierpię doszło do pewnych powikłań ,na które pani dr zwróciła szybko uwagę ,zdiagnozowała i odpowiednio pokierowała do leczenia .Mój ,,przypadek"był wyjątkowo nietypowy i tylko lekarz z szeroką wiedzą i otwartym umysłem mógł tak szybko podjąć odpowiednie postepowanie.Pragnę zaznaczyć,że była osobiście bardzo zaangażowana i pomagała mi we wszystkim,bo przebrnięcie przez nasz system służby zdrowia wymaga takiej pomocy.Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Opinia dodana przez: Marta Kwiatkowska

dr n. med. Adam Horzela

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Gliwice

Gorąco polecam.Pan dr bardzo pomógł mojej mamie (ból barku),po pierwszej wizycie (masaż +zastrzyk ) jest ogromna poprawa.Jedziemy drugi raz.

Opinia dodana przez: Ilona

lek. med. Jarosław Kabut

Chirurg ortopeda   (+5 więcej)

Zakład Opieki Zdrowotnej Meden Sp. z o.o.
44-100 Gliwice ul.Zabrska 6
Gliwice

Pan Kabut ma złe opinie przez ludzi, którzy domagają się miłości, a nie profesjonalizmu. Ten lekarz to najlepsze rozwiązanie dla ludzi z faktycznym problemem, a nie tych którzy potrzebują miłości