Lekarze Chirurg ortopeda Kielce

Urolog, Chirurg ogólny

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Pan doktor rzeczowy, bardzo mily nie stresuje pacjenta budzi zaufanie i kompetentny bo juz 2 dni pozniej zaczely sie poprawy Polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

25-040 Kielce

Powiem krótko i na temat świetny fachowiec, super człowiek o anielskiej cierpliwości. Ogromna wiedza, emanująca życzliwość do pacjenta tak trudnego i upierdliwego, jak ja jest kolejną pozytywną cechą. Dr nie patrzy na człowieka, jak na bankomat, a to rzadko w dzisiejszych czasach spotykana cecha. Jestem dozgonnie wdzięczny Panu doktorowi i jest to dla mnie ogromna przyjemność że spotkałem doktora na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. med. Roman Burda

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Roman Burda
ul. Szydłówek Górny 1
25-411 Kielce

Pan Doktor usuwał mi chirurgicznie znamię przy linii włosów, które miałam od dziecka. Zrobił to szybko, sprawnie, cierpliwie wszystko wytłumaczył, a co najważniejsze dziś po znamieniu nie ma praktycznie śladu. Polecam go wszystkim znajomym.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy
Urzędnicza 16
Kielce

Miałam laserowe usuwanie niedrożne żyły.Zabieg przebiegł sprawnie,szybko i bez bólu .Pan Doktor to specjalista w swoim fachu.Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Kapłański

Centrum Zdrowia PROMEDICA
Kielce

Lekarz godny polecenia jak mało który, miły sympatyczny i zna siłę na rzeczy. Widać że gość jest lekarzem z powołania a nie jak 95% innych.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Łukasz Szymański

ulica Massalskiego 4/30
25-636 Kielce

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Hudzik

25-040 Kielce

Lekarz jakich mało.. nie zbywa człowieka.. rozmawia.. tłumaczy.. dopytuje.. przy tym uśmiechnięty i nie patrzy na pacjenta z góry.. widać że chce pomóc.. Panie Darku dobro wraca ! Proszę pamiętać ! Dziękuję że jest taki ktoś jak Pan ! Serio...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Michał Śledzik

25-040 Kielce

Najwspanialszy lekarzlecze kolana i cieśni przyjazny pacjentowi wysokiej klasy specjalista polecam i pozdrawiam

lekarz Roman Sławek

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

PRYWATNY GABINET CHIRURGICZNY DLA DOROSŁYCH I DZIECI LEK. ROMAN SŁAWEK
Wojska Polskiego 16 B
25-150 Kielce

Serdecznie polecam Pana doktora. Ciepły i życzliwy człowiek, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem. Lekarz z powołania którego mogę polecić każdemy. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza, któremu zależy na zdrowiu i pomocy pacjentom, a nie na pieniądzach. Pan doktor bardzo pomógł mojej mamie za co serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Żywiecki

Gabinet
Daleka 5
25-319 Kielce

Polecam Pana doktora, kompetentny , życzliwy, wszystko tłumaczy i profesjonalnie podchodzi do chorego mimo iż leczona jestem u niego na NFZ. Oby w Kielcach było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Arkadiusz Madej

Ortopeda, Traumatolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW. Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

lekarz Przemysław Ciepiela

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Chirurgiczny Remedi
Wojska Polskiego 28A
25-377 Kielce

Młody lekarz o ogromnej wiedzy, profesjonalista, fachowiec, a przy człowiek o wysokiej kulturze osobistej, sympatyczny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Kundera

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Pan Doktor zachował się profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem Jego uprzejmości, kompetencji i zrozumienia. Zabieg wykonał z największą starannością i precyzją. Dodam tylko, że to było usuniecie tłuszczaka, który odnowił się po latach. Pan Doktor usunął bardzo precyzyjnie wraz z całą otoczką (nie tak jak wcześniej) a Jego szwy to mistrzostwo świata! Widać i słychać było również zgranie w zespole i poszanowanie osób z nim współpracujących na oddziale. Zabieg był refundowany ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Piotr Nieroda

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Szpital Kielecki
Kielce

Przyjazne podejście, delikatność, aura spokoju, a przy tym wysoki profesjonalizm i skuteczność - oto cechy pana doktora.
Opinia dodana przez: Mira

dr n. med. Artur Pabis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Szkoda że jest tylko 5 gwiazdek. Nie bez powodu między nami pacjentkami mówimy o Nim "Anioł nie człowiek" jego postać jako człowieka - Wspaniały!! Wiedzą nie ma sobie równych. A jego praca mam na myśli nasze biusty to arcydzieło!! Dziękuję Panie Doktorze ... Nie ma Pan sobie równych ☺️
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.
Miły,sympatyczny dobre podejście do pacjenta.Dobry specjalista.

lekarz Andrzej Dembowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam z czystym sumieniem. Oby każdy lekarz podchodził do pacjenta jak doktor. Wszystko wytłumaczy co z czym się je.

lekarz Bartłomiej Kotucha

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Zabieg usunięcia woreczka żółciowego w styczniu 2018, świetny specjalista i przesympatyczny lekarz, polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Radosław Wiktorowski

Zakład Opieki Specjalistycznej
Wojska Polskiego 65A/43
25-389 Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny, życzliwy, cierpliwy, poświęca dużo czasu na omówienie diagnozy i metody leczenia, wzbudza zaufanie, że jest się w dobrych rękach.